Mistrz Polski w LesznieLeszno jest gospodarzem tegorocznych uroczystości z okazji rocznicy wybuchu Powstania Wielkopolskiego. W ramach tych obchodów 27 grudnia odbędzie się mecz futsalowy, a do naszego miasta zawita aktualny mistrz kraju.

GI Malepszy Futsal Leszno w tegorocznych rozgrywkach II ligi radzi sobie doskonale, mając na swoim koncie komplet zwycięstw. Podopieczni Dariusza Pieczyńskiego pewnie zmierzają na zaplecze Futsal Ekstraklasy. W starciu z Gattą Active Zduńska Wola nie będzie jednak faworytem. Wszak na Trapez zawita aktualnie najlepsza drużyna w Polsce.

To nie wynik towarzyskiej potyczki będzie jednak najważniejszy. Gracze obu ekip uczczą w ten sposób rocznicę Powstania Wielkopolskiego, a kibice przy okazji zobaczą futsal na najwyższym poziomie. Organizatorzy zadbali o atrakcje towarzyszące. Podczas imprezy odbędzie się między innymi pokaz efektów specjalnych w wykonaniu znanej w regionie firmy Visual Sensation. 

Początek pojedynku GI Malepszy Futsal Leszno – Gatta Active Zduńska Wola we wtorek o godzinie 18:30. Wstęp na zawody jest bezpłatny. Obchody rocznicy wybuchu Powstania Wielkopolskiego będą trwały w naszym mieście przez cały dzień,  a rozpoczną sie od mszy świętej w Bazylice Mniejszej.

(n)