Memoriał zakończy sezon66. Memoriał Alfreda Smoczyka zakończy tegoroczny sezon żużlowy w Lesznie. Zawody ku czci Wielkiego Freda odbędą się w najbliższy piątek. Początek o godzinie 18:30.

Jednym z faworytów piątkowych zawodów jest ubiegłoroczny zwycięzca, Patryk Dudek. Zielonogórzanim w 65. Memoriale Alfreda Smoczyka zdeklasował rywali, inkasując komplet 15 punktów. Plany spróbuje pokrzyżowac mu Emil Sajfutdinow, którego z pewnością stać na najwyższy stopień podium. 

Prócz wspomnianej dwójki w walce o najwyższe cele powinni liczyć się pozostali reprezentanci gospodarzy. Smaczkiem dla miejscowych kibiców będzie powrót na leszczyński stadion Przemysława Pawlickiego i Damiana Balińskiego. Owej dwójce z pewnością zależy na dobrym zaprezentowaniu się miejscowym fanom.

Być może czekają nas również rewelacje kontraktowe. Zawody będą bowiem doskonałą okazją, aby poinformować kibiców o nazwiskach od których rozpocznie się budowa składu na sezon 2017. Przede wszystkim będzie to jednak ostatnia szansa, aby w tym sezonie obejrzeć żużlową rywalizację na najwyższym poziomie.

Wejściówki na 66. Memoriał Alfreda Smoczyka można kupować za pośrednictwem klubowej platformy biletowej www.bilety.ksul.pl oraz w klubowym sklepie, w Galerii Leszno. W dniu turnieju kasy otwarte będą od godz. 15:00.

Lista startowa:
1. Tobiasz Musielak
2. Robert Lambert
3. Patryk Dudek
4. Emil Sayfutdinov
5. Sergiej Logachev
6. Damian Baliński
7. Przemysław Pawlicki
8. Viktor Trofimov
9. Grzegorz Zengota
10. Dominik Kubera
11. Bartosz Smektała
12. Vaclav Milik
13. Rohan Tungate
14. Daniel Kaczmarek
15. Rafał Okoniewski
16. Piotr Protasiewicz
R1. Wiktor Lis
R2. Szymon Szlauderbach

(n)