Mecz o górną połowę tabeli

O trzecie w tym sezonie zwycięstwo powalczą w niedzielę gracze GI Malepszy Futsal Leszno. Do hali Trapez zawita MOKS Słoneczny Stok Białystok.

W ubiegłym roku leszczynianie na własnym parkiecie pokonali białostocczan 2:0. Prym w tej drużynie wiódł i nadal wiedzie Adrian Citko. W bieżącej kampanii rywale radzą sobie nad wyraz dobrze, zajmując aktualnie piątą lokatę. A przecież przed sezonem stracili dwójkę podstawowych graczy, w osobach Mateusza Lisowskiego i Vitaliia Lysnychenko. Co ciekawe oboje wybrali Leszno i w niedzielę staną naprzeciw swoich byłych klubowych kolegów.

Leszczynianie mają za sobą dotkliwą, wyjazdową porażkę z Fit-Morning Gredar Futsal Brzeg. W starciu z beniaminkiem podopieczni Tomasza Trznadla byli faworytami, a wrócili bez ligowych punktów. Mamy nadzieję, iż starcie z MOKS-em będzie potwierdzeniem dobrej formy sprzed kilkunastu dni, kiedy to biało-czerwoni inkasowali pierwsze ligowe zwycięstwa. Informacje płynące z leszczyńskiego obozu są optymistyczne. Do formy, po urazie wraca powoli Piotr Pietruszko, który był przecież jednym z filarów tej drużyny. Czy gospodarze zdołają powrócić na zwycięską ścieżkę? O tym przekonamy się w niedzielę.

W związku z pandemią COVID-19 mecz GI Malepszy Futsal LesznoMOKS Słoneczny Stok Białystok nie będzie dostępny dla publiczności. Pojedynek będzie można zobaczyć na żywo w telewizji internetowej www.tvcom.pl. Początek transmisji tuż przed godziną 17:00.