LIVE: Turniej eliminacyjny Pucharu Polski w futsalu

W najbliższą w niedzielę w leszczyńskiej hali Trapez odbędzie się turniej eliminacyjny Pucharu Polski w futsalu. KS Futsal Leszno powalczy o awans na szczebel centralny. Wyniki poszczególnych spotkań można będzie na bieżąco śledzić na łamach naszego portalu.

Eliminacje Pucharu Polski w futsalu
18 grudnia 2016, godz. 9:00
Hala Trapez

SPONSOREM RELACJI LIVE JEST:

Jeśli korzystasz z naszej relacji pamiętaj, aby podać źródło informacji!

Godzina Mecz Wynik: Komentarz
Turniej rozpocznie się o godzinie 9:00. Będziemy Państwa na bieżąco informować o tym, co dzieje się w leszczyńskiej hali Trapez.

Zwycięzca niedzielnej rywalizacji awansuje do 1/32 Pucharu Polski w futsalu.

9:00 GI Malepszy Futsal Leszno – Elegant Orlik Mosina 5:0 Witamy serdecznie z Leszna. Już za chwilę w hali Trapez rozpocznie się turniej eliminacyjny Halowego Pucharu Polski. Zakończyła się właśnie rozgrzewka, zatem będziemy mieli lekkie opóźnienie. Dodajmy, iż mecze będą trwać 1×15 minut z zatrzymywanym czasem.

1' Rozległ się pierwszy gwizdek w dniu dzisiejszym.
1' Powinno być 1:0 dla gości. Piłka jakimś cudem nie wpadła do siatki.
2' Pierwszy gol w tym spotkaniu. Na listę stzelców wpisuje się Jakub Molicki.
3' Prowadzenie gospodarzy podwyższa Przemysław Czajka.
6' Trzecie przewinienie mosinian.
6' Ładne uderzenie Huberta Olszaka zwieńczone golem numer trzy dla leszczynian.
7' Kolejne trafienie dla gospodarzy. Tym razem z najbliższej odległości bramkarza pokonuje Jan Martin.
13' Piąty faul przyjezdnych i mamy przedłużony rzut karny.
13' Do piłki podchodzi Jakub Molicki, ale piłka odbija się od słupka.
15' Wynik na 5:0 ustalił w ostatniej sekundzie Jan Martin.
15' Koniec. Pierwsza wygrana podopiecznych Dariusza Pieczyńskiego stała się faktem.

9:30 Walzen Kunowo – M40.pl Poznań 0:1
1' Początek kolejnego starcia.
1' Zaledwie 25 sekund potrzebował Bartosz Simiński, aby strzelić pierwszego gola. M40.pl na prowadzeniu.
5' Mecz się nieco wyrównał. Walzen dąży do wyrównania.
6' Simiński sprawdził stojącego między słupkami Artura Twardowskiego.
8' Ołdyński fauluje przeciwnika w polu karnym i mamy rzut karny dla Kunowa.
8' Golkiper pomarańczowych broni strzał Tomasza Majchrzaka.
12' Uderzenie z dystansu Bartłomieja Staryczenki, ale fenomenalnie interweniuje Ołdyński.
13' Piąty faul Kunowa i sędzia dyktuje przedłużony rzut karny. Marnuje go jednak Przemysław Marciniak.
15' Koniec meczu. Drugoligowiec skromnie pokonuje zespół amatorski.

10:00 Helios Bucz – Elegant Orlik Mosina 2:0
1' Początek meczu.
2' Słupek po strzale Marcina Marcinkowskiego.
3' Kontratak skutecznie sfinalizował Hubert Marach i dość niespodziewanie Helios prowadzi.
8' Trzeci faul klubu futsalowego.
9' Oblężenie bramki Heliosa.
11' Piąty faul mosinian. Przedłużony rzut karny dla Buczu. Kamil Tomowiak marnuje świetną szansę.
12' Szóste przewinienie. Tym razem, dziesiątkę na gola zamienił Kamil Nyczka.
13' Mosina wycofuje bramkarza.
15' Końcowa syrena. Trzy punkty dla Buczu.

10:30 GI Malepszy Futsal Leszno – Walzen Kunowo 2:2
1' Rozpoczęcie.
2' Andrzej Dziubałka nie trafia do pustej bramki. Mieliśmy mnóstwo szczęścia.
3' Kontratak przyjezdnych wykończony przez Andrzeja Staryczenko.
6' Strzały Przemysława Czajki i Damiana Drewnowskiego broni Artur Twardowski.
7' Ładna akcja leszczynian, ale Łukasz Pieczyński przegrywa pojedynek z Twardowskim.
8' Tylko w słupek trafia Hubert Olszak.
9' Z rzutu wolnego uderzał Jakub Molicki, piłka wybita z linii bramkowej.
9' Łukasz Pieczyński jako lotny bramkarz.
12' Strata Patryka Przymusa znalazła swoje konsekwencje w postaci utraty drugiego gola.
13' Gol kontaktowy dla miejscowych. Trafia Łukasz Pieczyński.
15' W zamieszaniu podbramkowym najprzytomniej zachował się Jakub Molicki i mamy rzutem na taśmę remis.

11:00 M40.pl Poznań – Helios Bucz 3:0
1' Zaczynamy kolejną konfrontację.
3' Minimalnie chybia Marcin Grabowski.
5' Przewaga optyczna poznaniaków.
7' Strzał Jędrzeja Kruka, ale wprost w Wojciecha Gałczyńskiego.
9' Po składnej akcji na prowadzenie za sprawą Michała Jędrzejczaka wychodzą pomarańczowi.
10' Bartosz Bednarek finalizuje akcję pięknym strzałem piętą.
11' Obie drużyny od dłuższego czasu mają na swoim koncie po cztery przewinienia.
13' Atak dwóch na bramkarza, Patryk Rzepka wykłada piłkę Przemysławowi Marciniakowi i mamy 3:0.
15' Koniec meczu. Pewne zwycięstwo odnosi klub ze stolicy Wielkopolski.

11:30 Elegant Orlik Mosina – Walzen Kunowo 5:0
1' Rozpoczęło się szóste spotkanie dzisiejszych zmagań.
1' Próba Piotra Kubiaka, ale nieudana.
1' Po niespełna minucie prowadzenie obejmuje Elegant Orlik. Na listę strzelców wpisał się Marcin Daszczuk.
2' Pojedynek oko w oko z Arturem Twardowskim przegrał Marcin Marcinkowski.
6' Mosina powiększa przewagę. Ponownie skuteczny okazuje się Daszczuk.
7' Słupek ratuje mosinian.
8' Akcję dwa na jeden wykańcza Marcin Marcinkowski.
10' Piąty faul Walzen Kunowo. Przedłużony rzut karny zmarnował jednak Piotr Kubiak.
11' Tym razem Kubiak już się nie myli i mamy 4:0.
13' W sytuacji sam na sam z bramkarzem stanął Mateusz Michałowski i wykorzystał ją z zimną krwią.
15' Koniec. Przekonujący triumf Mosiny nad Kunowem.

12:00 GI Malepszy Futsal Leszno – M40.pl Poznań 6:0
1' Rozpoczął się mecz, który może zadecydować o pierwszym miejscu w turnieju.
4' Strzał Jana Martina nad poprzeczką.
4' Trzeci faul poznaniaków.
6' Łukasz Pieczyński otwiera wynik spotkania.
7' Goście mogli szybko wyrównać, ale pewnie między słupkami spisał się Filip Twardowski.
7' Drugi gol strzelony przez młodszego z braci Pieczyńskich.
10' Hattrick skompletowany przez Łukasza Pieczyńskiego.
11' Hubert Olszak podwyższa rezultat na 4:0 dla biało-czerwonych.
13' Po raz piąty popełniają przewinienie leszczynianie. Dogodnej okazji nie wykorzystał Marcin Grabowski.
14' Hubert Olszak strzela do pustej bramki. 5:0.
15' Jan Martin wieńczy dzieło.
15' Jeszcze w samej końcówce przedłużony rzut karny zmarnował Filip Twadowski. Wygrywamy bardzo wysoko z Poznaniem aż 6:0.

12:30  Helios Bucz – Walzen Kunowo 3:3
1' Kolejny mecz. Na parkiecie zespoły Buczu i Kunowa.
5' Kamil Tomowiak otwiera rezultat spotkania.
8' Kamil Nyczka podwyższa prowadzenie dla swojej ekipy.
9' Kamil Nyczka strzela gola po raz drugi w tym starciu. 3:0.
10' Uderzeniem z dystansu bramkarza Heliosa pokonuje Bartłomiej Staryczenko.
11' Bramkę kontaktową zdobył Piotr Frąckowiak.
15' Do wyrównania doprowadza Walzen, a konkretnie uczynił do Andrzej Dziubałka.

13:00  M40.pl Poznań – Elegant Orlik Mosina 1:5
1' Początek przedostatniego meczu turnieju.
2' Pierwsze chwile dosyć wyrównane. Akcje z obu stron.
8' Za nami połowa spotkania. Jak na razie nie oglądaliśmy goli, chociaż okazje do tego były.
9' Przodownictwo obejmują mosinianie. Strzelcem bramki Renard Nawrocki.
11' 2:0 dla Mosiny po trafieniu Mateusza Michałowskiego.
11' Norbert Stawik zwiększa przewagę swojej drużyny i w tym momencie jest już 3:0.
13' Krzysztof Bartkowiak popisuje się wspaniałą interwencją po uderzeniu Przemysława Marcianiaka.
13' Rzut karny na gola zamienia Przemysław Marciniak.
15' Szymon Wichtowski strzela celnie do pustej bramki.
15' Wynik w samej końcówce ustalił Renard Nawrocki.

13:30  Helios Bucz – GI Malepszy Futsal Leszno 1:4
1' Pora na ostatni mecz tych eliminacji, który zadecyduje o tym, kto wygra.
4' Mocny strzał czubkiem buta Damiana Drewnowskiego i 1:0.
5' Piłka jak po sznurku trafiła do Przemysława Czajki, który sfinalizował całą akcję.
7' Patryk Przymus na 3:0. Jesteśmy bardzo bliscy zwycięstwa.
9' Fantastyczna klepka leszczynian. Całość kończy Łukasz Pieczyński.
11' Pierwszy gol ustrzelony przez Heliosa, a mianowicie Kamila Tomowiaka.
15' Koniec. Leszno z Pucharem!

Msc. Drużyna Mecze Punkty Br. zdob. Bramki strac.