LIVE: GI Malepszy Futsal Leszno – Gatta Active Zduńska Wola

27 grudnia do hali Trapez zawita Mistrz Polski w futsalu. Gatta Active Zduńska wola sprawdzi formę drugoligowego GI Malepszy Futsal Leszno. Towarzyski pojedynek odbędzie się w ramach obchodów rocznicy wybuchu Powstania Wielkopolskiego. Początek o godzinie 18:30.

Mecz towarzyski
z okazji obchodów rocznicy Powstania Wielkopolskiego
Hala Trapez, Leszno

SPONSOREM RELACJI LIVE JEST:

Jeśli korzystasz z naszej relacji pamiętaj, aby podać źródło informacji!

Najważniejsze wydarzenia:
0' Trwa rozgrzewka obu zespołów. Ekipa z Leszna do meczu przystąpi poważnie osłabiona. Do składzie gospodarzy zabraknie bowiem jednego z liderów, Łukasza Pieczyńskiego.
0' Rozpoczęła się uroczysta prezentacja.
1' Mecz rozpoczęty!
2' Strzał Martina kilka metrów od bramki gości.
3' Bardzo blisko zdobycia bramki był Jakub Molicki, który po stałym fragmencie gry uderzył tuż obok słupka.
5' Kapitane dośrodkowanie Drewnowskiego. Doskonałej okazji nie wykorzystał Dariusz Pieczyński.
6' Pierwsza bramka dla Mistrza Polski. Na listę strzelców wpisał się Sobalczyk.
7' Leszczynianie mogli szybko odpowiedzieć. Bliski szczęścia był Janowicz.
8' Na razie to przyjezdni kontrolują grę. Gospodarze skupili się na kontratakach.
9' Z woleja uderza Milewski. Piłka trafia jednak w jednego z leszczyńskich futsalistów.
9' Kolejne próby w wykonaniu leszczynian. Najpierw Drewnowski, później Czajka. Bezskutecznie.
11' Ładny kontratak gospodarzy, ale w strzale Olszaka zabrakło siły.
13' Kapitalna interwencja Błaszczyka.
14' Fenomenalna okazja gości! Przed utratą gola gospodarzy ratuje ofiarna interwencja Drewnowskiego na linii bramkowej.
15' Plasowany strzał w czubkiem buta Sobalczyka i mamy 0:2.
15' Coraz śmielej poczyna sobie Mistrz Polski.
16' Na 3:0 dla gości podwyższa Szypczyński.
17' Kunsztem bramkarskim popisał się Łukasz Błaszczyk, który instynktownie obronił strzał Marciniaka.
20' Koniec pierwszej połowy.

21' Ładna, indywidualna szarża Drewnowskiego zakończona niepowodzeniem.
23' Kapitalna obrona Słomińskiego, po precyzyjnym strzale Czajki w okienko.
24' Niezłe dośrodkowanie Olszaka, ale Chmielewski minął się z piłką.
25' Fantastyczna bramka Molickiego! Mamy 1:3!
26' Strata Martina w środku pola, szybka akcja gości i gol, którego autorem jest Olczak.
27' Przed fantastyczną okazją Molicki. Jakimś cudem piłka nie wpadła do siatki.
29' Mocny strzał Milewskiego, ale skutecznie interweniuje Twardowski.
32' Martin uderza, jednak piłka o centymetry mija bramkę rywala.
33' Stuprocentowa okazja gospodarzy. Tym razem uderzał Chmielewski.
37' Hat-tricka kompletuje Sobalczyk. 1:5.
40' Po raz szósty piłkę w leszczyńskiej bramce umieścili goście. Na listę strzelców wpisał się Adamski.