Leszno – Tarnów (komentarze)Pomimo wielkich starań o zwycięstwo, Fogo Unia Leszno przegrała na własnym obiekcie z Unią Tarnów 44:46. Choć do końca rundy zasadniczej pozostały dwa spotkania, szanse Byków na awans do fazy play-off  spadły.

Roman JankowskiZawody były bardzo ciekawe. Chcieliśmy je za wszelką cenę wygrać, ale niestety przegraliśmy w decydującym, piętnastym wyścigu. Pozostaje spory niedosyt. Tarnowianie okazali się lepsi. Nie składamy broni, będziemy walczyć do końca o play-offy. Przed nami trudne mecze, w których chcemy zaprezentować się jak najlepiej. Miejmy nadzieję, że dopisze nam szczęście.
 
Kenneth Bjerre: W pierwszym starcie popełniłem błąd i wjechałem w taśmę. Podczas mojego czwartego wyścigu, obrałem złą ścieżkę na pierwszym łuku i przyjechałem na metę na ostatnim miejscu. Z pozostałych występów jestem zadowolony, jednak czuję rozczarowanie, ponieważ drużyna przegrała ważne spotkanie. Znajdujemy się w trudnej sytuacji, ale zrobimy wszystko, by wskoczyć do pierwszej czwórki.
 
Przemysław Pawlicki: Wiedzieliśmy o tym, że by wygrać, musimy przynajmniej zremisować w ostatnim biegu. Staraliśmy się z całych sił, walczyliśmy do samego końca, lecz nie udało nam się dogonić lepszych od nas rywali. Cały czas mamy szansę na awans do play-offów. Wierzymy, że uda nam się wygrać najbliższe mecze. Bardzo dziękuję kibicom za doping.

Daniel Nowak / Łukasz Kaczmarek