Leszno Cup 2012



W dniach 30 kwietnia – 3 maja Leszno będzie już po raz piąty gościło koszykarskie zespoły dziewcząt z Polski i Czech.  Ta cykliczna impreza co roku ściąga do naszego miasta rzeszę utalentowanych młodych koszykarek oraz trenerów, który majowy weekend postanowili spędzić na sportowo.

Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców basketu do sali Trapez i Ćwicznia na turniej, który mamy nadzieję przyniesie wiele pozytywnych emocji i wrażeń. Poniżej przedstawiamy harmonogram gier…

Drużyny uczestniczące:

Kategoria 1998 (młodziczka starsza)

GR I
A) JKKS JASTRZĘBIE
B) WKK WROCŁAW
C) BASKET ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI
D) UKS ŻAK NOWY SĄCZ

GR II
A) MKS TĘCZA LESZNO
B) UKS LIDER SWARZĘDZ
C) TJ SLOVAN LITOMERICE (CZ)
D) UKS MNISZEK BOGUSZÓW GORCE

Kategoria 1999 (młodziczka młodsza)
A) UKS DWÓJKA ZIĘBICE
B) WKK WROCŁAW
C) MKS TĘCZA LESZNO
D) UKS LIDER SWARZĘDZ
E) MNISZEK BOGUSZÓW GORCE
F) BASKET ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI

TERMINARZ SPOTKAŃ

30.04.2012 R.

GODZ. 15.45 TĘCZA LESZNO-LIDER SWARZĘDZ – SALA ĆWICZNIA (Ul. Grota-Roweckiego)
GODZ. 17.15 TĘCZA LESZNO-MNISZEK BOGUSZÓW GORCE – SALA TRAPEZ (Ul. Zygmunta Starego)
GODZ. 18.30 LIDER SWARZĘDZ- SLOVAN LITOMERICE– SALA TRAPEZ (Ul. Zygmunta Starego)

1.05.2012 R.

SALA TRAPEZ (Ul. Zygmunta Starego)

8.00 JKKS JASTRZĘBIE- ŻAK NOWY SĄCZ (98 I)
9.10 MNISZEK BOGUSZÓW GORCE- SLOVAN LITOMERICE (98 II)
10.20 WKK WROCŁAW- BASKET ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI (98 I)
11.30 TĘCZA LESZNO- LIDER SWARZĘDZ (98 II)

SALA ĆWICZNIA (Ul. Grota-Roweckiego)

8.00 DWÓJKA ZIĘBICE-BASKET ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI (99)
9.10 WKK WROCŁAW-MNISZEK BOGUSZÓW GORCE (99)
11.30 BASKET ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI-LIDER SWARZĘDZ (99)
12.40 MNISZEK BOGUSZÓW GORCE-TĘCZA LESZNO (99)
15.20 ŻAK NOWY SĄCZ-BASKET ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI (98 I)
16.30 JKKS JASTRZĘBIE- WKK WROCŁAW (98 I)
17.40 DWÓJKA ZIĘBICE- WKK WROCŁAW (99)

2.05.2012 R

SALA TRAPEZ (Ul. Zygmunta Starego)

8.00 WKK WROCŁAW-ŻAK NOWY SĄCZ (98 I)
9.10 LIDER SWARZĘDZ-MNISZEK BOGUSZÓW GORCE (98 ii)
10.20 BASKET ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI-JKKS JASTRZĘBIE (98 I)
11.30 SLOVAN LITOMERICE-TĘCZA LESZNO (98 II)

SALA ĆWICZNIA (Ul. Grota-Roweckiego)

8.00 WKK WROCŁAW-BASKET ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI (99)
9.10 TĘCZA LESZNO-DWÓJKA ZIĘBICE (99)
10.20 LIDER SWARZĘDZ-MNISZEK BOGUSZÓW GORCE (99)
11.40 WKK WROCŁAW-TĘCZA LESZNO (99)
12.50 DWÓJKA ZIĘBICE-LIDER SWARZĘDZ (99)
14.00 BASKET ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI-MNISZEK BOGUSZÓW GORCE (99)
15.20 IV z gr. A – III z gr. B (98)
16.30 III z gr. A – IV z gr. B (98)
17.40 II z gr. A – I z gr. B (98)
18.50 I z gr. A – II z gr. B (98)

3.05.2012 R.

SALA TRAPEZ (Ul. Zygmunta Starego)

8.00 MECZ O VII MIEJSCE (98)
9.10 MECZ O V MIEJSCE (98)
10.20 MECZ O III MIEJSCE (98)
11.30 MECZ O I MIEJSCE (98)
12.45 UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE TURNIEJU 98 I 99.

SALA ĆWICZNIA (Ul. Grota-Roweckiego)

8.00 MNISZEK BOGUSZÓW GORCE-DWÓJKA ZIĘBICE
9.10 LIDER SWARZĘDZ- WKK WROCŁAW
10.20 TĘCZA LESZNO-BASKET ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!