Lepsi od ChrobregoKolejny mecz kontrolny mają za sobą nasi piłkarze. W sobotę, Stainer Polonia Leszno
zagrała w Głogowie z rezerwami Chrobrego.

To było udane spotkanie w wykonaniu leszczynian. Nasza drużyna pokonała rywala 5:3, grając bez kilku podstawowych zawodników – Łukasza Bugzela, Jakuba Reraka
oraz Fryderyka Kokota. Bramki dla biało-czerwonych zdobywali: Damian Nowak II, Mateusz Witkowski, Mateusz Górkowski, Mikołaj Sadowczyk oraz z rzutu karnego Piotr Sarbinowski. – Cały czas jesteśmy w fazie przygotowań. Widać jednak postęp w samej organizacji gry. Cieszy to, że akcje, które stworzyliśmy potrafiliśmy wykorzystać – powiedział trener Jędrzej Kędziora.

Dodajmy, iż w sparingu z Chrobrym od 70 minuty na placu pojawiło się aż kilku juniorów. Wśród nich m.in. Oskar Wulke, Mikołaj Juśkowiak, czy Jędrzej Jarożek. – Chłopacy świetnie prezentowali się w Pucharze Polski na tle seniorów. Pięciu z nich trenuje z nami i będziemy starali się powoli wprowadzać ich do pierwszego zespołu, tak aby nabrali pewności – dodał szkoleniowiec polonistów.

Stainer Polonię czekają jeszcze dwa test-mecze. 22 lutego na boisku w Gostyniu zmierzą się z Krobianką Krobia. Tydzień później, 29 lutego w Lesznie, sprawdzą się na tle Piasta Poniec.


PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułDruga szansa
Następny artykułWracają do gry