Kołodziej mistrzem Polski



Nowym Indywidualnym Mistrzem Polski został Janusz Kołodziej. Zawodnik Unii Tarnów pokonał w biegu finałowym Krzysztofa Kasprzaka, Macieja Janowskiego oraz Patryka Dudka.

Jedynym zawodnikiem leszczyńskiej Unii, który tego dnia wystąpił w Tarnowie był Damian Baliński. Bally spisał się jednak bardzo słabo, gdyż zajął 16. miejsce.

Wyniki:
1. Janusz Kołodziej (3,3,2,2,3) 13+3
2. Krzysztof Kasprzak (2,0,3,3,1) 9+2+2
3. Maciej Janowski (2,2,W,3,3) 10+3+1
4. Patryk Dudek (2,3,3,3,2) 13+0
5. Krzysztof Jabłoński (2,3,3,0,0) 8+1
6. Sebastian Ułamek (3,1,2,1,2) 9+0
7. Grzegorz Walasek (1,3,1,2,1) 8
8. Piotr Protasiewicz (0,2,3,0,3) 8
9. Jarosław Hampel (1,2,1,1,3) 8
10. Rafał Okoniewski (0,1,2,2,2) 7
11. Krystian Pieszczek (3,2,0,D,2) 7
12. Tomasz Jędrzejak (3,1,1,2,0) 7
13. Bartosz Zmarzlik (0,0,2,3,0) 5
14. Marcin Rempała (0,1,T,1,1) 3
15. Artur Mroczka (1,0,0,T,1) 2
16. Damian Baliński (T,U,1,1,D) 2
17. Karol  Baran (1,0,0) 1

Bieg po biegu:
1. S. Ułamek, K. Jabłoński, A. Mroczka, R. Okoniewski
2. K. Pieszczek, M. Janowski, G. Walasek, P. Protasiewicz
3. T. Jędrzejak, K. Kasprzak, K. Baran, M. Rempała
4. J. Kołodziej, P. Dudek, J. Hampel, B. Zmarzlik
5. G. Walasek, J. Hampel, S. Ułamek, D. Baliński (U)
6. J. Kołodziej, K. Pieszczek, M. Rempała, A. Mroczka
7. K. Jabłoński, P. Protasiewicz, T. Jędrzejak, B. Zmarzlik
8. P. Dudek, M. Janowski, R. Okoniewski, K. Kasprzak
9. P. Dudek, S. Ułamek, T. Jędrzejak, K. Pieszczek
10. K. Kasprzak, B. Zmarzlik, G. Walasek, A. Mroczka
11. K. Jabłoński, J. Kołodziej, D. Baliński, M. Janowski (W)
12. P. Protasiewicz, R. Okoniewski, J. Hampel, K. Baran
13. K. Kasprzak, J. Kołodziej, S. Ułamek, P. Protasiewicz
14. M. Janowski, T. Jędrzejak, J. Hampel, K. Baran
15. P. Dudek, G. Walasek, M. Rempała, K. Jabłoński
16. B. Zmarzlik, R. Okoniewski, D. Baliński, K. Pieszczek (D)
17. M. Janowski, S. Ułamek, M. Rempała, B. Zmarzlik
18. P. Protasiewicz, P. Dudek, A. Mroczka, D. Baliński (D)
19. J. Hampel, K. Pieszczek, K. Kasprzak, K. Jabłoński
20. J. Kołodziej, R. Okoniewski, G. Walasek, T. Jędrzejak

Bieg ostatniej szansy: M. Janowski, K. Kasprzak, K. Jabłoński, S. Ułamek

Finał: J. Kołodziej, K. Kasprzak, M. Janowski, P. Dudek

Piotr Walkowiak