Kolejny mecz o życieW najbliższą sobotę o trzecie zwycięstwo w sezonie powalczą szczypiorniści. Real Astromal Leszno podejmie MKS Wieluń.

Dwa pierwsze spotkania rundy rewanżowej nie ułożyły się po myśli leszczynian. Na początek przegrali z Siódemką Miedzią Legnica, a przed tygodniem ulegli w Poznaniu Grunwaldowi. Choć gra długimi fragmentami wyglądała nieźle, a wynik był na styku, to faworyci zgarnęli punkty.

O wiele ważniejsze starcie podopiecznych Macieja Wieruckiego czeka w sobotę. Do Leszna zawita bowiem MKS Wieluń. To drużyna, która pomimo zajmowanego w tej chwili szóstego miejsca, jest jak najbardziej w zasięgu naszego zespołu. Przypomnijmy, iż w październiku, Real Astromal pokonał rywala na jego terenie 25:23. Wydawało się wtedy, że ekipa rozpocznie marsz w górę tabeli. Okazało się zupełnie inaczej.

Sytuacja jest zła, ale nie beznadziejna. To jednak ostatni dzwonek, bo za chwilę na przebudzenie może być za późno. Czy bez nieobecnych zawodników pierwszego składu Krzysztofa Misiaczyka Michała Frieske oraz od dłuższego już czasu bramkarzy, Fryderyka Musiała i Jakuba Skorupińskiego, Real Astromal zdoła zwyciężyć?

Na to pytanie odpowiedź poznamy wkrótce. Początek zawodów w hali Trzynastka zaplanowano na godzinę 17:00. W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy.