Kolejne zwycięstwo faktem

Kolejne łatwe zwycięstwo mają na swoim koncie piłkarze Polonii 1912 Leszno. W sobotę podopieczni Karola Misia pokonali na wyjeździe Rawię Rawicz 3:0.

Leszczynianie od początku kontrolowali przebieg tego spotkania. Jako pierwszy na listę strzelców w 25. minucie wpisał się Damian Nowak mł., który popisał się kapitalnym uderzeniem. W pierwszej odsłonie więcej bramek nie oglądaliśmy, choć okazji ku temu nie brakowało.

Zmiana rezultatu nadeszła w 57. minucie, a kolejnego gola w tym sezonie zainkasował obrońca – Tomasz Wiśniewski. Wynik na 3:0 ustalił Łukasz Bugzel, strzelając bezpośrednio z odległości 30 metrów. Tym samym Polonia 1912 Leszno zgarnęła kolejny komplet punktów i umocniła się na pozycji lidera V ligi.