Kolejne pewne zwycięstwo Byków



W środę na torze w Gnieźnie rozegrana została kolejna runda Młodzieżowych Drużynowych Mistrzostw Wielkopolski. Rywalizację pewnie zwyciężyli młodzi reprezentanci Fogo Unii Leszno.

Leszczynianie na swoim koncie zgromadzilii 46 punktów, aż o 17 oczek wyprzedzając drugą Polonię Piła. Najskuteczniejsi w ekipie Romana Jankowskiego byli Daniel Kaczmarek i Marcin Nowak – zdobywca 13 punktów.

I. Fogo Unia Leszno – 46
5. Daniel Kaczmarek – 13 (3,3,3,2,2)
6. Bartosz Smektała – 10 (2,1,3,3,1)
7. Marcin Nowak – 13 (3,2,3,2,3)
8. Arkadiusz Potoniec – 10 (3,3,2,2,w)

II. Polonia Piła  – 29
9. Arkadiusz Pawlak – 7 (2,3,1,0,1)
10. Oskar Bober – 7 (2,2,u,0,3)
11. Marcin Wawrzyniak – 9 (1,2,1,3,2)
12. Mateusz Burzyński – 6 (2,1,w,3,0)

III. MDM Komputery Dreier ŻKS Ostrovia – 25
13. Mateusz Borowicz – 12 (3,3,3,1,2)
14. Oskar Ajtner-Gollob – 8 (1,1,2,1,3)
15. Norbert Krakowiak – 4 (w,1,2,1,d)
16. Patryk Rydlewski – 1 (0,0,0,1,0)

IV. Łączyńscy-Carbon Start Gniezno – 20
1. Dawid Wawrzyniak – 3 (1,0,1,-,1)
2. Michał Piosicki – 5 (1,0,-,2,2)
3. Patryk Wolniewiński – 0 (0,d,u,w,-)
4. Krystian Białecki – 2 (0,-,1,0,1)
17. Wadim Tarasienko – 10 (2,2,3,3)

Bieg po biegu:
1. Kaczmarek, Burzyński, Ajtner-Gollob, Białecki
2. Borowicz, Smektała, M. Wawrzyniak, Wolniewiński
3. Potoniec, Pawlak, Piosicki, Krakowiak (w)
4. Nowak, Bober, D. Wawrzyniak, Rydlewski
5. Pawlak, Tarasienko, Smektała, Rydlewski
6. Kaczmarek, Bober, Krakowiak, Wolniewiński (d)
7. Borowicz, Nowak, Burzyński, Piosicki
8. Potoniec, M. Wawrzyniak, Ajtner-Gollob, D. Wawrzyniak
9. Borowicz, Potoniec, Białecki, Bober (u)
10. Nowak, Ajtner-Gollob, Pawlak, Wolniewiński (u)
11. Kaczmarek, Tarasienko, M. Wawrzyniak, Rydlewski
12. Smektała, Krakowiak, D. Wawrzyniak, Burzyński (w)
13. Burzyński, Potoniec, Rydlewski, Wolniewiński (w)
14. M. Wawrzyniak, Nowak, Krakowiak, Białecki
15. Smektała, Piosicki, Ajtner-Golob, Bober
16. Tarasienko, Kaczmarek, Borowicz, Pawlak
17. Nowak, Piosicki, Pawlak, Krakowiak
18. Bober, Kaczmarek, D. Wawrzyniak, Rydlewski
19. Ajtner-Gollob, M. Wawrzyniak, Białecki, Potoniec (w)
20. Tarasienko, Borowicz, Smektała, Burzyński

(dan)