Kolejna porażka Szawera



Ciągle jedno zwycięstwo w tym sezonie ma na swoim koncie speedrowerowy LKS Szawer. Tym razem leszczynianie ulegli na własnym torze z Aseko Orłem Gniezno 82:77.

Pierwsze biegi dla Szawera wyglądały dość optymistycznie. Po pięciu odsłonach gospodarze prowadzili 27:22. W dalszej fazie inicjatywę przejęli gnieźnianie, którzy choć nie zbudowali większej przewagi, meczowe zwycięstwo pewnie dowieźli do końca.

Najwięcej punktów dla LKS Szawer zdobył Mikołaj Michalski – 15+1. Wśród zwycięzców najskuteczniejszy był Mikołaj Menz, który spotkanie zakończył z dokładnie takim samym dorobkiem punktowym.

LKS Szawer Leszno: 77
11. Łukasz Rajewski (-,1,-,1) 2
12. Jakub Ignyś (1,2,4,-) 7
13. Mikołaj Michalski (2*,4,4,2,3) 15+1
14. Piotr Kupczyk (3,3,1,3,1) 11
15. Mateusz Ludwiczak (4,1,4,2,2*) 13+1
16. Kacper Homski (3,2,2,2) 9
17. Rafał Potoczny (2*,2,1,1) 6+1
18. Patryk Kriger (4,2,4,4) 14
19. Jacek Wleklik NS
20. Mikołaj Kurpisz NS

Aseko Orzeł Gniezno: 82
1. Mikołaj Reszelewski (3,2,3,1) 9
2. Paweł Kozłowski (2*,4,2*,2,3) 13+2
3. Łukasz Łaniecki (-,3,-,-) 3
4. Łukasz Kokott (1,4,1,3) 9
5. Arkadiusz Szymański (3,3*,3*,4,1) 14+2
6. Mikołaj Menz (4,0,3*,4,4) 15+1
7. Arkadiusz Graczyk (1,1,4,1) 7
8. Dariusz Bierniewicz NS
9. Dawid Zachmyc (4,3,3,2*) 12+1
10. NS

Bieg po biegu:
1. Mikołaj Menz, Kacper Homski, Rafał Potoczny, Arkadiusz Graczyk 5:5 (5:5)
2. Patryk Kriger, Mikołaj Reszelewski, Paweł Kozłowski, Jakub Ignyś 5:5 (10:10)
3. Dawid Zachmyc, Piotr Kupczyk, Mikołaj Michalski, Łukasz Kokott 5:5 (15:15)
4. Mateusz Ludwiczak, Arkadiusz Szymański, Kacper Homski, Mikołaj Menz (0) 6:3 (21:18)
5. Mikołaj Michalski, Łukasz Łaniecki, Rafał Potoczny, Arkadiusz Graczyk 6:4 (27:22)
6. Paweł Kozłowski, Arkadiusz Szymański, Jakub Ignyś, Mateusz Ludwiczak 3:7 (30:29)
7. Łukasz Kokott, Piotr Kupczyk, Mikołaj Reszelewski, Łukasz Rajewski 4:6 (34:35)
8. Arkadiusz Graczyk, Mikołaj Menz, Kacper Homski, Rafał Potoczny 3:7 (37:42)
9. Mikołaj Michalski, Mikołaj Reszelewski, Paweł Kozłowski, Piotr Kupczyk 5:5 (42:47)
10. Jakub Ignyś, Dawid Zachmyc, Patryk Kriger, Łukasz Kokott 6:4 (48:51)
11. Mikołaj Menz, Arkadiusz Szymański, Mikołaj Michalski, Rafał Potoczny 3:7 (51:58)
12. Mateusz Ludwiczak, Dawid Zachmyc, Kacper Homski, Arkadiusz Graczyk 6:4 (57:62)
13. Arkadiusz Szymański, Piotr Kupczyk, Paweł Kozłowski, Łukasz Rajewski 4:6 (61:68)
14. Patryk Kriger, Łukasz Kokott, Mateusz Ludwiczak, Mikołaj Reszelewski 6:4 (67:72)
15. Patryk Kriger, Paweł Kozłowski, Dawid Zachmyc, Piotr Kupczyk 5:5 (72:77)
16. Mikołaj Menz, Mikołaj Michalski, Mateusz Ludwiczak, Arkadiusz Szymański 5:5 (77:82)