Kmiecik: Dziękuję moim zawodnikomW sobotni wieczór Arot Astromal Leszno zwyciężył drugi zespół Orlenu Wisły Płock i zakończył sezon na wysokim, czwartym miejscu. Swojego zadowolenia z takiego obrotu spraw nie krył trener gospodarzy, Ryszard Kmiecik.
Pomimo, iż dla obu drużyn ostatnie spotkanie nie decydowało o czymkolwiek, bój o zwycięstwo pomiędzy leszczynianami a płocczanami, trwał praktycznie do samego końca. – Mecz był bardzo ciekawy. Dopiero w końcówce udało nam się odskoczyć na kilka bramek. Chwała przeciwnikowi za to, że przyjechał do nas mocno zdeterminowany. Ich postawa zaowocowała wspaniałym widowiskiem i wyrównaną grą na zakończenie rozgrywek – powiedział szkoleniowiec Arotu Astromalu.

Jak trudno jest być skupionym na starciu, nie mającym większego znaczenia dla układu tabeli, było widać na parkiecie Hali Trzynastka. – Momentami było widać, że niektórzy nie są w pełni skoncentrowani. Tak właśnie się dzieje w tego typu meczach – wyjaśnia. – Chciałbym bardzo podziękować wszystkim moim zawodnikom za wolę walki i niesamowitą pracą, jaką wykonali w tym sezonie – podsumowuje Kmiecik.

Łukasz Kaczmarek