Kaczmarzyk trenerem PiastaKrzysztof Kaczmarzyk poprowadzi w nadchodzącym sezonie drugoligowy Piast Futsal Poniec. Jego doświadczenie ma pomóc tej ekipie w osiąganiu lepszych rezultatów.

Przypomnijmy, iż w ubiegłym sezonie Krzysztof Kaczmarzyk pełnił rolę asystenta Tomasza Trznadla, wywalczając z leszczyńskim zespołem awans do Futsal Ekstraklasy. Z GI Malepszy Futsal Leszno szkoleniowiec jest zresztą związany od początku istnienia klubu. Wcześniej miał okazję współpracować z Dariuszem Pieczyńskim. Dla Piasta doświadczenie Krzysztofa Kaczmarzyka może okazać się zatem nieocenione.

Piast Futsal Poniec w minionym sezonie zadebiutował w rozgrywkach 2. Polskiej Ligi Futsalu. W dwunastu meczach zwyciężył dwukrotnie, zajmując ostatecznie szóste miejsce w rozgrywkach. Ekipę prowadził Przemysław Czajka, który pomagał jednocześnie kolegom na parkiecie. To zawodnik, który rok wcześniej grał w barwach leszczyńskiej ekipy. Nie jest zresztą jedynym futsalistą, który grał w Trapezie. Barwy Piasta przywdział również Łukasz Janowicz i nie jest wykluczone, że do ponieckiej ekipy dołączą kolejni gracze z Leszna, którzy nie znajdą miejsca w podstawowym składzie biało-czerwonych.

Krzysztofowi Kaczmarzykowi życzymy powodzenia w nowej roli. To człowiek, który przez lata swojej pracy  miał spory wkład w sukces GI Malepszy Futsal Leszno.