Kaczmarzyk i spółka w TrapezieWeegree AZS Politechnika Opolska będzie kolejnym rywalem Timeout Polonii Leszno. Biało-czerwoni swoich kolejnych rywali podejmą już w najbliższą niedzielę.

Weegree AZS Politechnika to jeden z niewielu niżej notowanych zespołów. W siedmiu dotychczasowych pojedynkach tylko dwukrotnie sięgał po zwycięstwo. Oba odnosił jednak przeszło miesiąc temu. Podczas inauguracji opolanie dość niespodziewanie okazali się lepsi od Pogonii Prudnik, a w drugiej kolejce sięgnęli po komplet punktów w Krośnie. Potem nadeszła jednak seria porażek i obecnie jest to ekipa  znajdująca się w przysłowiowym dołku. Co ciekawe znajdziemy tam dwie doskonale nam znane twarze. Opolskie barwy reprezentują bowiem Adam Kaczmarzyk i Tomasz Ochońko. Leszczyńscy kibice bardzo dobrze znają potencjał szczególnie pierwszego z nich.

Timeout Polonia Leszno to wciąż drużyna szukająca formy i swojego miejsca w rozgrywkach. Radosław Hyży ma za zadanie uruchomić ogromny potencjał drzemiący w leszczyńskim zespole. Na razie brakuje przede wszystkim systematyczności, jednak jeśli poloniści chcą liczyć się w tegorocznej kampanii takie mecze, jak ten niedzielny muszą wygrywać. Początek tego starcia w hali Trapez zaplanowano na godzinę 18:00. W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy.