Kaczmarek w finale Zlatej Stuhy



W sobotę w czeskich Pardubicach odbyła się Zlata Stuha. Triumfatorem tej juniorskiej imprezy został Fredrik Jakobsen. Do finału dotarł Daniel Kaczmarek, który ostatecznie był szósty.

Ćwierćfinały:

Grupa 1:
10. Adrian Cyfer (Polska) (5,4,5) 10
4. Adam Ellis (Wielka Brytania) (4,5,-) 9
8. Steven Mauer (Niemcy) (3,3,4) 7

17. Adam Fencl (Czechy) (1,2,3) 5
22. Josef Novak (Czechy) (2,u,1) 3
R2. Filip Hajek (Czechy) (2) 2
15. Jakub Valkovic (Słowacja) (0,1,0) 1

Grupa 2:
16. Joel Andersson (Szwecja) (5,4,5) 10
19. Zdenek Holub (Czechy) (3,5,1) 8
11. Daniel Kaczmarek (Polska) (4,3,3) 7

2. Rasmus Hojmark (Dania) (1,1,4) 5
13. Nick Skorja (Słowenia) (2,w,2) 4
6. Richard Geyer (Niemcy) (0,2,0) 2

Grupa 3:
12. Marcin Nowak (Polska) (5,5,-) 10
9. Mark Helmhout (Holandia) (3,3,5) 8
18. Wiktor Trofimow (Ukraina) (4,2,4) 8

21. Patrik Mikel (Czechy) (1,4,w) 5
24. Michal Skurla (Czechy) (2,0,3) 5
14. Michal Tomka (Słowacja) (0,1,2) 3
R2. Filip Hajek (Czechy) (1) 1

Grupa 4:
3. Frederik Jakobsen (Dania) (5,4,5) 10
20. Eduard Krcmar (Czechy) (2,5,4) 9
23. Ondrej Smetana (Czechy) (4,3,3) 7

7. Hannes Gast (Niemcy) (3,2,1) 5
5. Jack A. Smith (Wielka Brytania) (0,1,2) 3
1. Alex Schreiner (Austria) (1,0,0) 1 

Bieg po biegu:
1. A. Cyfer, A. Ellis, S. Mauer, J. Novak, A. Fencl, J. Valkovic
2. J. Andersson, D. Kaczmarek, Z. Holub, N. Skorja, R. Hojmark, R. Geyer
3. M. Nowak, W. Trofimow, M. Helmout, M. Skurla, P. Mikel, M. Tomka
4. F. Jakobsen, O. Smetana, H. Gast, E. Krcmar, A. Schreiner, J. Smith
5. A. Ellis, A. Cyfer, S. Mauer, A. Fencl, J. Valkovic, J. Novak (U)
6. Z. Holub, J. Andersson, D. Kaczmarek, R. Geyer, R. Hojmark, N. Skorja
7. M. Nowak, P. Mikel, M. Helmhout, W. Trofimow, M. Tomka, M. Skurla
8. E. Krcmar, F. Jakobsen, O. Smetana, H. Gast, J. Smith, A. Schreiner 
9. A. Cyfer, S. Mauer, A. Fencl, F. Hajek, J. Novak, J. Valkovic 
10. J. Andersson, R. Hojmark, D. Kaczmarek, N. Skorja, Z. Holub, R. Geyer
11. M. Helmout, W. Trofimow, M. Skurla, M. Tomka, F. Hajek, P. Mikel (W)
12. F. Jakobsen, E. Krcmar, O. Smetana, J. Smith, H. Gast, A. Schreiner

Półfinały:

Grupa 1:
3. Fredrik Jakobsen (Dania) (0,5,5) 10
10. Adrian Cyfer (Polska) (5,3,1) 8
19. Zdenek Holub (Czechy) (4,1,4) 8

23. Ondrej Smetana (Czechy) (3,4,0) 7
8. Steven Mauer (Niemcy) (2,2,3) 5
9. Mark Helmhout (Holandia) (1,0,2) 3

Grupa 2:
12. Marcin Nowak (Polska) (5,5,-) 10
11. Daniel Kaczmarek (Polska) (3,3,5) 8
4. Adam Ellis (Wielka Brytania) (4,W,4) 8

18. Wiktor Trofimow (Ukraina) (T,4,3) 7
16. Joel Andersson (Szwecja) (W,-,-) 0
20. Eduard Krcmar (Czechy) (U,-,-) 0

Bieg po biegu:
13. A. Cyfer, Z. Holub, O. Smetana, S. Mauer, M. Helmhout, F. Jakobsen
14. M. Nowak, A. Ellis, D. Kaczmarek, E. Krcmar (U), J. Andersson (W), W. Trofimow (T)
15. F. Jakobsen, O. Smetana, A. Cyfer, S. Mauer, Z. Holub, M. Helmhout
16. M. Nowak, W. Trofimow, D. Kaczmarek, A. Ellis (W)
17. F. Jakobsen, Z. Holub, S. Mauer, M. Helmhout, A. Cyfer, O. Smetana
18. D. Kaczmarek, A. Ellis, W. Trofimow

Finał:
19. F. Jakobsen, M. Nowak, A. Ellis, A. Cyfer, Z. Holub, D. Kaczmarek

Daniel Nowak