Juniorzy ścigali się w Gnieźnie



W środę w Gnieźnie rozegrano drugi turniej Zaplecza Kadry Juniorów. Podobnie jak w pierwszych zawodach, leszczynianie zajęli czołowe lokaty.

Tym razem Danielowi Kaczmarkowi udało się jednak zająć drugie miejsce. Najmłodszy zawodnik Fogo Unii, Bartosz Smektała, uplasował się natomiast na czwartej pozycji.

Wyniki:
1. Adrian Gała (Carbon Start Gniezno) (3,2,3,3,3) 14
2. Daniel Kaczmarek (Fogo Unia Leszno) (1,3,2,3,3) 12
3. Rafał Karczmarz (Stal Gorzów Wlkp.) (1,2,3,3,2) 11
4. Bartosz Smektała (Fogo Unia Leszno) (2,3,3,2,1) 11
5. Alex Zgardziński (SPAR Falubaz Zielona Góra) (2,3,0,2,3) 10
6. Sebastian Niedźwieź (Kolejarz RAWAG Intermarche Rawicz) (3,2,1,1,2) 9
7. Dominik Kossakowski (Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk) (3,1,1,2,2) 9
8. Damian Dróżdż (Kolejarz Opole) (1,3,0,3,W) 7
9. Arkadiusz Pawlak (Victoria Piła) (2,1,0,1,3) 7
10. Marcin Nowak (GKM Grudziądz) (3,1,2,0,0) 6
11. Dawid Wawrzyniak (Carbon Start Gniezno) (0,2,0,1,2) 5
12. Hubert Łęgowik (KantorOnline ViperPrint Włókniarz Częstochowa) (2,0,2,1,0) 5
13. Kamil Wieczorek (ŻKS ROW Rybnik) (1,1,1,2,U) 5
14. Krystian Rempała (PGE Marma Rzeszów) (0,0,3,0,1) 4
15. Dawid Krzyżanowski (Unibax Toruń) (D,0,2,D,1) 3
16. Łukasz Kaczmarek (Stal Gorzów Wlkp.) (0,0,1,0,1) 2
 
Bieg po biegu:
1. Kossakowski, Zgardziński, Wieczorek, Rempała
2. Gała, Smektała, D. Kaczmarek, Ł. Kaczmarek
3. Nowak, Łęgowik, Dróżdż, Krzyżanowski (D)
4. Niedźwiedź, Pawlak, Karczmarz, Wawrzyniak
5. Dróżdż, Gała, Pawlak, Rempała
6. Zgardziński, Karczmarz, Nowak, Ł. Kaczmarek
7. Smektała, Niedźwiedź, Kossakowski, Krzyżanowski
8. D. Kaczmarek, Wawrzyniak, Wieczorek, Łęgowik
9. Rempała, Krzyżanowski, Ł. Kaczmarek, Wawrzyniak
10. Gała, Łęgowik, Niedźwiedź, Zgardziński
11. Karczmarz, D. Kaczmarek, Kossakowski, Dróżdż
12. Smektała, Nowak, Wieczorek, Pawlak
13. Karczmarz, Smektała, Łęgowik, Rempała
14. D. Kaczmarek, Zgardziński, Pawlak, Krzyżanowski (D)
15. Gała, Kossakowski, Wawrzyniak, Nowak
16. Dróżdż, Wieczorek, Niedźwiedź, Ł. Kaczmarek
17. D. Kaczmarek, Niedźwiedź, Rempała, Nowak
18. Zgardziński, Wawrzyniak, Smektała, Dróżdż (W)
19. Pawlak, Kossakowski, Ł. Kaczmarek, Łęgowik
20. Gała, Karczmarz, Krzyżanowski, Wieczorek (U)
 
Bieg o 2. miejsce w kwalifikacji końcowej zgrupowania:
21. Zgardziński, D. Kaczmarek
 
Czołowa trójka odbytego zgrupowania:
1. Adrian Gała (Carbon Start Gniezno) 29 pkt.
2. Alex Zgardziński (SPAR Falubaz Zielona Góra) 22+3 pkt.
3. Daniel Kaczmarek (Fogo Unia Leszno) 22+2 pkt.

Piotr Walkowiak