Juniorzy polegli w Rzeszowie



W Rzeszowie odbyły się w piątek eliminacje Młodzieżowych Indywidualnych Mistrzostw Polski. Udział w nich wzięła dwójka zawodników Fogo Unii Leszno – Marcin Nowak oraz Daniel Kaczmarek. Żadnemu z nich nie udało się jednak uzyskać przepustki do finałowej 16.

Wyniki:
1. Artur Czaja (3,3,3,1,3) 13
2. Kamil Adamczewski (2,3,3,3,2) 13
3. Adrian Gała (3,2,2,2,3) 12
4. Adrian Cyfer (2,2,1,3,3) 11 + 3
5. Rafał Malczewski (1,3,3,2,2) 11 + 2

6. Marcin Nowak (2,1,3,3,2) 11 + 1 – rezerwowy w Finale

7. Daniel Kaczmarek (3,2,0,3,1) 9
8. Mateusz Borowicz (0,3,2,W,3) 8
9. Patryk Dolny (1,1,2,2,2) 8
10. Marco Gaschka (2,1,1,1,1) 6
11. Damian Dróżdż (1,0,2,1,1) 5
12. Dawid Wawrzyniak (0,2,1,1,0) 4
13. Łukasz Sówka (3,D,0,D) 3 – wycofał się z zawodów
14. Krystian Rempała (1,0,0,2,D) 3
15. Arkadiusz Madej (0,1,1,0,0) 2
16. Mateusz Wieczorek (W,0,0,U,1) 1
17. Artur Cyło (0) 0
18. Przemysław Portas (0) 0

Bieg po biegu:
1. Ł. Sówka, M. Gaschka, K. Rempała, A. Cyło
2. A. Gała, M. Nowak, P. Dolny, D. Wawrzyniak
3. D. Kaczmarek, A. Cyfer, D. Dróżdż, A. Madej
4. A. Czaja, K. Adamczewski, R. Malczewski, M. Borowicz
5. A. Czaja, D. Wawrzyniak, A. Madej, Ł. Sówka (D)
6. K. Adamczewski, D. Kaczmarek, M. Nowak, M. Wieczorek
7. R. Malczewski, A. Cyfer, P. Dolny, K. Rempała
8. M. Borowicz, A. Gała, M. Gaschka, D. Dróżdż
9. M. Nowak, M. Borowicz, A. Cyfer, Ł. Sówka
10. R. Malczewski, D. Dróżdż, D. Wawrzyniak, M. Wieczorek
11. K. Adamczewski, A. Gała, A. Madej, K. Rempała
12. A. Czaja, P. Dolny, M. Gaschka, D. Kaczmarek
13. K. Adamczewski, P. Dolny, D. Dróżdż, Ł. Sówka (D)
14. A. Cyfer, A. Gała, A. Czaja, M. Wieczorek (U)
15. D. Kaczmarek, K. Rempała, D. Wawrzyniak, M. Borowicz (W)
16. M. Nowak, R. Malczewski, M. Gaschka, A. Madej
17. A. Gała, R. Malczewski, D. Kaczmarek, P. Portas
18. M. Borowicz, P. Dolny, M. Wieczorek, A. Madej
19. A. Czaja, M. Nowak, D. Dróżdż, K. Rempała (D)
20. A. Cyfer, K. Adamczewski, M. Gaschka, D. Wawrzyniak

Bieg dodatkowy o awans: A. Cyfer, R. Malczewski, M. Nowak

Piotr Walkowiak