Juniorzy na podium w Gorzowie



Trzecie miejsce zajęli leszczynianie w rozegranym we wtorek półfinale Młodzieżowych Drużynowych Mistrzostw Polski. Zwyciężyli zawodnicy SPAR Falubazu Zielona Góra.

Cztery pierwsze ekipy gorzowskiego turnieju wywalczyły awans do finału MDMP.

Dla Byków punkty zdobywali: Piotr Pawlicki – 11, Daniel Kaczmarek – 7, Bartosz Smektała – 2.

Wyniki:
I. SPAR Falubaz Zielona Góra – 25 pkt.
19. Kamil Adamczewski – 9 (3,2,1,3)
20. Adam Strzelec – 8 (0,3,3,1)
21. Alex Zgardziński – 8 (3,2,2,2)
28. Arkadiusz Potoniec – ns

II. Stal Gorzów – 23 pkt.
1. Adrian Cyfer – 6 (2,1,0,3)
2. Łukasz Kaczmarek – 9 (3,3,1,2)
3. Rafał Karczmarz – 8 (2,2,1,3)

III. Fogo Unia Leszno – 20 pkt.
7. Piotr Pawlicki – 11 (3,2,3,3)
8. Daniel Kaczmarek – 7 (0,3,3,1)
9. Bartosz Smektała – 2 (1,1,u,0)

IV. Betard Sparta Wrocław – 17 pkt.
4. Patryk Dolny – 8 (0,3,3,2)
5. Patryk Malitowski – 9 (1,3,3,2)
6. Brak zawodnika

V. MDM Komputery ŻKS Ostrovia – 14 pkt.
13. Maksym Drabik – 6 (3,1,w,2)
14. Marcin Wawrzyniak – 5 (1,1,1,2)
15. Filip Marach – 3 (3,u,0,0)
26. Norbert Krakowiak – 0 ()

VI. GKM Grudziądz – 14 pkt.
10. Mateusz Rujner – 6 (1,2,d,3)
11. Marcin Nowak – 4 (2,1,0,1)
12. Oskar Bober – 4 (0,2,1,1)

VII. Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk – 12 pkt.
16. Dominik Kossakowski – 4 (0,0,2,2)
17. Patryk Beśko – 7 (2,1,2,2)
18. Aureliusz Bieliński – 1 (0,1,w,0)

Bieg po biegu:
1. Ł. Kaczmarek, Cyfer, Malitowski, Dolny
2. Pawlicki, Nowka, Rujner, D. Kaczmarek
3. Drabik, Beśko, Wawrzyniak, Kossakowski
4. Adamczewski, Karczmarz, Cyfer, Strzelec
5. Dolny, Pawlicki, Smektała
6. Marach, Rujner, Drabik, Bober
7. Zgardziński, Adamczewski, Beśko, Bieliński
8. D. Kaczmarek, Karczmarz, Smektała, Cyfer
9. Dolny, Bober, Nowak
10. Strzelec, Zgardziński, Wawrzyniak, Marach (u/4)
11. Ł. Kaczmarek, Beśko, Karczmarz, Kossakowski
12. Malitowski, Dolny, Wawrzyniak, Drabik (w/2 min.)
13. D. Kaczmarek, Kossakowski, Bieliński, Smektała (u3)
14. Strzelec, Zgardziński, Bober, Nowak
15. Karczmarz, Wawrzyniak, Ł. Kaczmarek, Marach
16. Malitowski, Kossakowski, Bieliński (w/u)
17. Pawlicki, Zgardziński, Adamczewski, Smektała
18. Cyfer, Ł. Kaczmarek, Nowak, Rujner (d4)
19. Adamczewski, Malitowski, Strzelec
20. Pawlicki, Drabik, D. Kaczmarek, Marach
21. Rujner, Beśko, Bober, Bieliński

Piotr Walkowiak


PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułMusielak: To nie lada wyczyn
Następny artykułPoznali rywali