Jeździli w Race of the Night



W sobotę w Wittstock odbył sie turniej Race of the Night. Zawody zakończyły sie triumfem Leona Madsena. Leszczynianie nie odegrali znaczących ról.

Emil Sajfutdinow i Victor Trofimov nie zdołali wywalczyć awansu do półfinału. W zawodach wziął udział powracający na tor Adam Skórnicki. Były menadżer Byków swój udział w turnieju również zakończył na etapie eliminacji.

Grupa I:
1. Kenneth Bjerre (Dania) – 15+3 (5,3,5,2) – 4. miejsce w wielkim finale
2. Martin Smolinski (Niemcy) – 14+2 (4,4,3,3) – 2. miejsce w małym finale

3. Martin Vaculik (Słowacja) – 12 (3,w,4,5) + 3. miejsce w biegu ostatniej szansy

4. Troy Batchelor (Australia) – 8 (d,5,2,1)
5. Emil Sajfutdinow (Rosja) – 7 (2,1,d,4)
6. Christian Hefenbrock (Niemcy) – 4 (1,2,1,0)

Grupa II:

1. Matej Zagar (Słowenia) – 15+3 (5,d,5,5) – 3. miejsce w wielkim finale
2. Artiom Łaguta (Rosja) – 15+1 (4,5,3,3) – 6. miejsce w małym finale

3. Rune Holta (Polska) – 14+4 (3,3,4,4) + 1. miejsce w biegu ostatniej szansy – upadek w wielkim finale

4. Kevin Woelbert (Niemcy) – 10 (2,4,2,2)
5. Tobias Busch (Niemcy) – 5 (1,2,1,1)
6. Renat Gafurow (Rosja) – 1 (d,1,d,d)

Grupa III:

1. Mark Helmhout (Holandia) – 20+0 (5,5,5,5) – 5. miejsce w małym finale
2. Matthias Kroeger (Niemcy) – 14+0 (3,4,3,4) – 4. miejsce w małym finale

3. Steven Mauer (Niemcy) – 11 (4,w,4,3) + 4. miejsce w biegu ostatniej szansy

4. Mirko Wolter (Niemcy) – 8 (2,3,1,2)
5. Adam Skórnicki (Polska) – 5 (1,2,2,0)
6. Sam Ermolenko (USA) – 2 (0,1,0,1)

Grupa IV:

1. Vaclav Milik (Czechy) – 20+5 (5,5,5,5) – 2. miejsce w wielkim finale
2. Jurica Pavlic (Chorwacja) – 13+2 (4,2,4,3) – 1. miejsce w małym finale

3. Krystian Pieszczek (Polska) – 9 (w,4,1,4) + upadek w biegu ostatniej szansy

4. Wiktor Trofimow (Ukraina) – 8 (3,1,3,1)
5. Tomasz Gapiński (Polska) – 5 (d,3,d,2)
6. Mathias Schultz (Niemcy) – 4 (2,0,2,0)

Grupa V:

1. Leon Madsen (Dania) – 16+5 (2,5,5,4) – 1. miejsce w wielkim finale
2. Patryk Dudek (Polska) – 13+4 (5,3,d,5) – taśma w wielkim finale

3. Max Fricke (Australia) – 11+1 (1,4,4,2) + 2. miejsce w biegu ostatniej szansy – 3. miejsce w małym finale

4. Kai Huckenbeck (Niemcy) – 8 (3,2,3,0)
5. Tobias Kroner (Niemcy) – 5 (4,u,1,-)
6. Andriej Kudriaszow (Rosja) – 4 (0,1,w,3)
7. (rez.) Maximilian Pott – 2 (2)

Bieg po biegu:
1. Bjerre, Smolinski, Vaculik, Sajfutdinow, Hefenbrock, Batchelor (d)
2. Zagar, Łaguta, Holta, Woelbert, Busch, Gafurow (d)
3. Helmhout, Mauer, Kroeger, Wolter, Skórnicki, Ermolenko
4. Milik, Pavlic, Trofimow, Schultz, Gapiński (d), Pieszczek (w)
5. Dudek, Kroner, Huckenbeck, Madsen, Fricke, Kudriaszow
6. Bachelor, Smolinski, Bjerre, Hefenbrock, Sajfutdinow, Vaculik (w)
7. Łaguta, Woelbert, Holta, Busch, Gafurov, Zagar (d)
8. Helmhout, Kroeger, Wolter, Skórnicki, Ermolenko, Mauer (w)
9. Milik, Pieszczek, Gapiński, Pavlic, Trofimow, Schultz
10. Madsen, Fricke, Dudek, Huckenbeck, Kudriaszow, Kroner
11. Bjerre, Vaculik, Smolinski, Batchelor, Hefenbrock, Sajfutdinow (d)
12. Zagar, Holta, Łaguta, Woelbert, Busch, Gafurow (d)
13. Helmhout, Mauer, Kroeger, Skórnicki, Wolter, Ermolenko
14. Milik, Pavlic, Trofimow, Schultz, Gapiński (d), Pieszczek (u)
15. Madsen, Fricke, Huckenbeck, Pott, Kudriaszow (w), Dudek (d)
16. Vaculik, Sajfutdinow, Smolinski, Bjerre, Batchelor, Hefenbrock
17. Zagar, Holta, Łaguta, Woelbert, Busch, Gafurow (d)
18. Helmhout, Kroeger, Mauer, Wolter, Ermolenko, Skórnicki
19. Milik, Pieszczek, Pavlic, Gapiński, Trofimow, Schultz
20. Dudek, Madsen, Kudriaszow, Fricke, Kroner, Huckenbeck

Bieg ostatniej szansy:
21. Holta, Fricke, Vaculik, Mauer, Pieszczek (u) 

Półfinały:
22. Madsen, Holta, Bjerre, Pavlic, Łaguta, Helmhout
23. Milik, Dudek, Zagar, Smolinski, Fricke, Kroeger

Finały:

Mały finał, 24. Pavlic, Smolinski, Fricke, Kroeger, Helmhout, Łaguta
Wielki finał, 25. Madsen, Milik, Zagar, Bjerre, Dudek (t), Holta (u)

Daniel Nowak