Jest kolejne zwycięstwoW poniedziałek na bulodromach Linum odbyły się kolejne pojedynki w ramach Leszczyńskiej Ligi Petanque. Trzy spotkania rozegrała tytularna drużyna naszego portalu. LeszczynskiSport.pl ma na swoim koncie kolejne zwycięstwo.

W inauguracyjnym spotkaniu zdecydowanie lepsza okazała się drużyna Gryzlli, która nie dała szans naszej parze, triumfując 13:7. Rywale od początku narzucili swoje warunki gry, a ich prowadzenie nie było zagrożone ani przez moment.

Emocji nie brakowało w drugim pojedynku, którym LeszczyńskiSport.pl zmierzył się z Rodziną. Przy stanie 11:11 nasi gracze świetnie rozbili boule, które w tym ustawieniu gwarantowały 2 punkty i meczowe zwycięstwo. Sporą precyzją popisał się jednak jeden z zawodników Rodziny, wrzucając boule w liczbie dwóch kilka minimetrów od "świnki". Nasz dublet kolejny raz musiał obejść się smakiem i uznać wyższość rywala, który wygrał 13:11.

Trzeci mecz z Obibokami został na prośbę rywali przełożony na środę. LeszczynskISport.pl stanął więc, przy zapadających ciemnościach do zaległego pojedynku z Gumisiami. Ostatni poniedziałkowy mecz należał już do naszej drużyny. W decydującej serii Karol Mroczek i Daniel Nowak mieli na swoim koncie 11 oczek. Nieudane rzuty Gumisiów pozwoliły naszej portalowej ekipie na dorzucanie punktów. Nasi zawodnicy wykazali się sporą precyzją, dorzucajac do swojej najbliższej bouli kolejne dwie, w potem jeszcze jedną. 4:0 w tej serii i 13:6 w meczu zakończyło ten jakże emocjonujący poniedziałek.

Kolejne cztery mecze LeszczynskiSport.pl rozegra w najbliższą środę. Naszymi rywalami będą: Bizony, Piksele i Oj. Wcześniej jednak dojdzie do zaległego pojedynku z Obibokami.