Jest drugie zwycięstwo

Koszykarze Jamalex Polonii 1912 Leszno mają na swoim koncie drugie ligowe zwycięstwo. Tym razem podopieczni Marka Lebiedzińskiego pokonali w Sychym Lesie tamtejszy Biofarm Basket 70:63.

Zespół leszczyńskiej Jamalex Polonii 1912 spotkanie rozpoczął słabo. Miejscowi szybko odskoczyli na kilka punktów. Pierwsza kwarta zakończyła się rezultatem 23:16. Przebudzenie nastąpiło w drugiej kwarcie. Serie zdobytych punktów pozwoliły leszczynianiom objąć prowadzenie. Po zmianie stron gospodarze robili wszystko, aby odzyskać prowadzenie. Dobra gra w obronie i brak przestojów, które we wcześniejszych spotkaniach zdarzały się często pozwoliły Polonii odnieść jakże ważne, drugie zwycięstwo. Wynik końcowy brzmiał 63:70 dla podopiecznych Marka Lebiedzińskiego.