Jędrusiak: Zmazać złe wrażenieW wybornej formie pod koniec rundy są leszczyńscy piłkarze. Polonia 1912 wygrała trzy z czterech ostatnich meczów. Zadowolony z postawy zespołu jest jego szkoleniowiec, Waldemar                      Jędrusiak.

Biało-czerwoni wrócili do dyspozycji, jaką prezentowali na początku rozgrywek. Piłkarze przejawiają większą ochotę do gry, co przekłada się na lepsze rezultaty. – Po kiepskich występach w środkowej części sezonu, końcówka rundy jest dla nas zdecydowanie lepsza. Co ważne, zdobyliśmy cztery punkty z czołówką. Do tego doszły wysokie zwycięstwa nad drużynami z dolnych rejonów, które również walczą z całych sił i nie jest łatwo z nimi wygrać. Staramy się zmazać to złe wrażenie. Widać, że idziemy w dobrym kierunku – powiedział na konferencji prasowej trener leszczynian.

W minioną niedzielę, Poloniści rozgromili u siebie czerwoną latarnię ligi, PKS Racot, aż 5:0. – Jeżeli chodzi o to spotkanie, to pierwsza połowa na piątkę. Druga natomiast, można powiedzieć, że się po prostu odbyła. Nie była ona przyjemna dla oka. Dały się we znaki trudy piątkowego starcia, a akcje nie miały takiego animuszu. Nie było takich chęci, bo wynik był już rozstrzygnięty – zaznaczył.

Przed naszym team'em jeszcze jedna potyczka. W nadchodzącą sobotę czeka go wyjazd do Kępna na mecz ze swoją imienniczką. – Jedziemy tam po to, żeby wygrać i zniwelować straty do wiodących zespołów. W tabeli robi się niesamowicie gęsto. Jest kilka ekip z aspiracjami do pierwszej trójki. Chcemy do tego grona dołączyć. Wszystko zweryfikuje boisko – zakończył Jędrusiak.

Łukasz Kaczmarek


PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułOdrobią zaległości
Następny artykułPrzyjeżdża Kłodzko