Huntersi zagrali w Lesznie (fotorelacja)

Za nami historyczny, bo pierwszy mecz futbolu amerykańskiego w Lesznie. Hunters Leszno po bardzo emocjonującym widowisku przegrali na własnym boisku z Dragons Zielona Góra nieznacznie, w stosunku 28:22.

Pierwszą połowę niedzielnego widowiska na boisku Jantara w Strzyżewicach zdominowali goście. Dragons wykazało się większym doświadczeniem, wykorzystując właściwie każdy błąd, grających po raz pierwszy przed własną publicznościa rywali. Zanosiło się na pogrom, bowiem zielonogórzanie wygrali tą część gry do zera.

Druga odsłona tego meczu wyglądała już zupełnie inaczej. Leszczynianie przystąpili do niej niezwykle zmobilizowani, pokazując kilka fantastycznych akcji. Ostatecznie do odrobienia strat zabrakło czasu, ale naszym futbolistom należy pogratulować bardzo ambitnej postawy. Nasi rywale wygrali nieznacznie, bo 28:22 i na pierwszy triumf Hunters w Lesznie będziemy musieli jeszcze poczekać. W przyszłym roku drużyna zgłoszona zostanie do rozgrywek ligowych. Będzie więc ku temu mnóstwo okazji. Poniżej prezentujemy obszerną fotorelację z tego pojedynku.

tekst i foto: Daniel Nowak