Hit na otwarcie rundy

Bardzo ważny mecz już na samym na początku rundy rewanżowej czeka leszczyńskich piłkarzy ręcznych. W najbliższą sobotę, Real Astromal podejmie Meble Wójcik Elbląg.

Spotkanie może mieć niezwykle istotne znaczenie w kontekście awansu do Superligi. Aby utrzymać kontakt z czołówką, podopieczni Ryszarda Kmiecika muszą pokonać elblążan. Rywal z 20 punktami na koncie, zajmuje obecnie trzecie miejsce. Nasz zespół natomiast, mający o dwa oczka mniej, plasuje się na czwartej pozycji. Jest to zatem bój sąsiadów z ligowej tabeli. W pierwszej potyczce na inaugurację sezonu, ekipa Dariusza Molskiego okazała się nieznacznie lepsza od leszczyńskiego teamu. To idealny moment na rewanż.

Obie drużyny mają za sobą intensywny okres przygotowawczy. Efekty ich pracy poznamy w nadchodzącym starciu. Niestety, Real Astromal będzie musiał sobie radzić bez kontuzjowanego Krzysztofa Misiaczyka. Pewne jest jednak to, że zarówno jednym, jak i drugim przyświeca jeden cel, a mianowicie zwycięstwo. Początek zawodów w hali Trzynastka zaplanowano na godzinę 18:00. Dodajmy, iż relację tekstową na żywo będą mogli Państwo śledzić na łamach naszego portalu.

Łukasz Kaczmarek