Hampel wygrywa w debiucie



Jarosław Hampel okazał się najlepszy w krośnieńskim półfinale Złotego Kasku. Mały w Krośnie jeździł po raz pierwszy w karierze.

Drugie miejsce zajął Grzegorz Walasek, a na trzeciej pozycji uplasował się Krzysztof Kasprzak. Awans do finału, który odbędzie się w Toruniu uzyskała najlepsza ósemka. Drugi półfinał odbędzie się w piątek na torze w Rawiczu.

Klasyfikacja półfinału Złotego Kasku w Krośnie:
1. J. Hampel (3,2,3,3,3) 14
2. G. Walasek (2,3,2,3,2) 12
3. K. Kasprzak (3,3,3,2,D) 11
4. M. Janowski (3,D,2,3,3) 11
5. K. Jabłoński (1,3,3,2,2) 11
6. J. Rempała (1,2,1,2,3) 9
7. T. Chrzanowski (2,1,3,2,1) 9
8. M. Mitko (2,1,2,1,2) 8

9. D. Stachyra (3,1,2,1,U) 7
10. R. Dobrucki (0,3,W,D,3) 6
11. B. Miturski (0,2,0,3,1) 6
12. Prz. Pawlicki (T,2,1,0,2) 5
13. M. Rempała (2,1,D,1,1) 5
14. A. Skórnicki (1,0,D,1,ns) 2
15. R. Kościecha (1,D,1,D,W) 2
16. A. Czechowicz (0,0,1,0,W) 1

Bieg po biegu:
1. J. Hampel, M. Mitko, A. Skórnicki, Prz. Pawlicki (T)
2. D. Stachyra, T. Chrzanowski, K. Jabłoński, R. Dobrucki
3. M. Janowski, G. Walasek, R. Kościecha, B. Miturski
4. K. Kasprzak, M. Rempała, J. Rempała, A. Czechowicz
5. K. Kasprzak, Prz. Pawlicki, T. Chrzanowski, M. Janowski (D)
6. K. Jabłoński, J. Rempała, M. Mitko, R. Kościecha (D)
7. G. Walasek, J. Hampel, D. Stachyra, A. Czechowicz
8. R. Dobrucki, B. Miturski, M. Rempała, A. Skórnicki
9. K. Jabłoński, G. Walasek, Prz. Pawlicki, M. Rempała (D)
10. T. Chrzanowski, M. Mitko, A. Czechowicz, B. Miturski
11. J. Hampel, M. Janowski, J. Rempała, R. Dobrucki (W)
12. K. Kasprzak, D. Stachyra, R. Kościecha, A. Skórnicki (D)
13. B. Miturski, J. Rempała, D. Stachyra, Prz. Pawlicki
14. G. Walasek, K. Kasprzak, M. Mitko, R. Dobrucki (D)
15. J. Hampel, T. Chrzanowski, M. Rempała, R. Kościecha (D)
16. M. Janowski, K. Jabłoński, A. Skórnicki, A. Czechowicz
17. R. Dobrucki, Prz. Pawlicki, A. Czechowicz (W), R. Kościecha (W)
18. M. Janowski, M. Mitko, M. Rempała, D. Stachyra (U)
19. J. Hampel, K. Jabłoński, B. Miturski, K. Kasprzak (D)
20. J. Rempała, G. Walasek, T. Chrzanowski, Adam Skórnicki (NS)