Hampel siódmy w Częstochowie



Jarosław Hampel, z dziewięcioma punktami, zajął siódme miejsce w I Międzynarodowym Turnieju o Puchar Prezydenta Miasta Częstochowy. Zawody zwyciężył Duńczyk, Nicki Pedersen.

Klasyfikacja końcowa turnieju:
1. Nicki Pedersen (2,3,3,3,2) 13 + I miejsce w Finale
2. Emil Sajfutdinow (T,3,3,U,3) 9 + 3 + II miejsce w Finale
3. Dawid Stachyra (3,3,2,3,1) 12 + III miejsce w Finale
4. Janusz Kołodziej (3,1,3,3,2) 12 + 2 + IV miejsce w Finale
5. Antonio Lindbaeck (1,2,3,1,3) 10 + 1
6. Grigorij Łaguta (3,0,2,3,3) 11 + 0
7. Jarosław Hampel (3,2,2,2,0) 9
8. Krzysztof Buczkowski (2,3,W,0,3) 8
9. Chris Harris (2,2,1,1,0) 6
10. Greg Hancock (0,2,1,1,2) 6
11. Grzegorz Zengota (2,1,1,2,W) 6
12. Scott Nicholls (0,0,1,2,2) 5
13. Tomasz Jędrzejak (1,1,0,2,D) 4
14. Mirosław Jabłoński (0,0,2,0,1) 3
15. Adam Skórnicki (1,1,0,0,1) 3
16. Artur Czaja (0,D,0,1,1) 2
17. Marcin Bubel (1) 1
18. Rafał Malczewski – nie startował

Bieg po biegu:
1. D. Stachyra, G. Zengota, A. Skórnicki, S. Nicholls
2. J. Kołodziej, N. Pedersen, A. Lindbaeck, M. Jabłoński
3. G. Łaguta, K. Buczkowski, M. Bubel, A. Czaja
4. J. Hampel, Ch. Harris, T. Jędrzejak, G. Hancock
5. N. Pedersen, Ch. Harris, A. Skórnicki, A. Czaja (D)
6. K. Buczkowski, J. Hampel, G. Zengota, M. Jabłoński
7. E. Sajfutdinow, A. Lindbaeck, T. Jędrzejak, S. Nicholls
8. D. Stachyra, G. Hancock, J. Kołodziej, G. Łaguta
9. E. Sajfutdinow, M. Jabłoński, G. Hancock, A. Skórnicki
10. N. Pedersen, G. Łaguta, G. Zengota, T. Jędrzejak
11. J. Kołodziej, J. Hampel, S. Nicholls, A. Czaja
12. A. Lindbaeck, D. Stachyra, Ch. Harris, K. Buczkowski (W)
13. G. Łaguta, J. Hampel, A. Lindbaeck, A. Skórnicki
14. J. Kołodziej, G. Zengota, Ch. Harris, E. Sajfutdinow (U)
15. N. Pedersen, S. Nicholls, G. Hancock, K. Buczkowski
16. D. Stachyra, T. Jędrzejak, A. Czaja, M. Jabłoński
17. K. Buczkowski, J. Kołodziej, A. Skórnicki, T. Jędrzejak (D)
18. A. Lindbaeck, G. Hancock, A. Czaja, G. Zengota (W)
19. G. Łaguta, S. Nicholls, M. Jabłoński, Ch. Harris
20. E. Sajfutdinow, N. Pedersen, D. Stachyra, J. Hampel

PÓŁFINAŁ: E. Sajfutdinow, J. Kołodziej, A. Lindbaeck, G. Łaguta
FINAŁ: N. PEDERSEN, E. Sajfutdinow, D. Stachyra, J. Kołodziej

Łukasz Kaczmarek