Grand Prix nie dla Pawlickiego



Przemysław Pawlicki zajął dziesiąte miejsce w półfinale kwalifikacji do Grand Prix 2013 w Vojens, co nie dało mu przepustki do chorwackiego Grand Prix Challenge. W duńskim turnieju zwyciężył Niels Kristian Iversen.

Do Gorican pojadą natomiast inni Polacy, Grzegorz Walasek i Adrian Miedziński. Oprócz naszych reprezentantów awans wywalczyli Michael Jepsen Jensen i Davey Watt.

Klasyfikacja:
1. N. K. Iversen (3,3,3,2,3) 14
2. M. J. Jensen (1,3,2,3,3) 12
3. D. Watt (3,0,3,3,2) 11+3
4. G. Walasek (3,3,1,3,1) 11+2
5. A. Miedziński (1,3,1,2,3) 10
———————————–
6. M. B. Jensen (2,2,3,1,2) 10 – rezerwowy
———————————–
7. D. Andersson (0,1,3,2,3) 9
8. T. H. Jonasson (1,2,2,2,1) 8
9. R. Gafurow (2,2,2,1,U) 7
10. P. Pawlicki (2,2,1,W,2) 7
11. L. Sundström (3,1,W,0,2) 6
12. K. Cukanow (0,0,1,3,0) 4
13. R. Fisher (0,0,2,1,1) 4
14. T. Lahti (2,1,0,0,0) 3
15. K. Wölbert (1,0,0,0,1) 2
16. T. Aarnio (0,1,0,1,0) 2
17. S. Gustafsson NS

Bieg po biegu:
1. D. Watt, M. B. Jensen, T. H. Jonasson, R. Fisher
2. N. K. Iversen, P. Pawlicki, A. Miedziński, D. Andersson
3. G. Walasek, R. Gafurow, M. J. Jensen, K. Cukanow
4. L. Sundström, T. Lahti, K. Wölbert, T. Aarnio
5. G. Walasek, P. Pawlicki, L. Sundström, D. Watt
6. A. Miedziński, M. B. Jensen, T. Lahti, K. Cukanow
7. M. J. Jensen, T. H. Jonasson, D. Andersson, K. Wölbert
8. N. K. Iversen, R. Gafurow, T. Aarnio, R. Fisher
9. D. Watt, M. J. Jensen, A. Miedziński, T. Aarnio
10. M. B. Jensen, R. Gafurow, P. Pawlicki, K. Wölbert
11. N. K. Iversen, T. H. Jonasson, G. Walasek, T. Lahti
12. D. Andersson, R. Fisher, K. Cukanow, L. Sundström (W)
13. D. Watt, D. Andersson, R. Gafurow, T. Lahti
14. M. J. Jensen, N. K. Iversen, M. B. Jensen, L. Sundström
15. K. Cukanow, T. H. Jonasson, T. Aarnio, P. Pawlicki (W)
16. G. Walasek, A. Miedziński, R. Fisher, K. Wölbert
17. N. K. Iversen, D. Watt, K. Wölbert, K. Cukanow
18. D. Andersson, M. B. Jensen, G. Walasek, T. Aarnio
19. A. Miedziński, L. Sundström, T. H. Jonasson, R. Gafurow (U)
20. M. J. Jensen, P. Pawlicki, R. Fisher, T. Lahti

Bieg dodatkowy o 5. miejsce:
21. A. Miedziński, M. B. Jensen

Bieg dodatkowy o 3. miejsce:
22. D. Watt, G. Walasek

Łukasz Kaczmarek