Grad bramek w Zaborowie

W sobotę na kompleksie boisk w Zaborowie juniorzy starsi i juniorzy młodsi Polonii 1912 Astromal Leszno rozegrali spotkania V kolejki w ramach Ligi Wielkopolskiej z Jarotą Hotel Jarocin.

Zdecydowanie lepiej powiodło się juniorom starszym, którzy ograli zespół z Jarocina 3:2. Podopieczni Jerzego Radojewskiego schodzili do szatni z komfortowym prowadzeniem 2:0. Tuż po przerwie leszczynianie strzelili gola na 3:0. Końcowe fragmenty to zaciekła pogoń gości i w rezultacie dwa trafienia.

Od mocnego uderzenia mecz z Jarocinem rozpoczęli juniorzy młodsi, którzy w przeciągu piętnastu minut zdobyli trzy gole. Po końcowym gwizdku sędziego cieszyli się jednak rywale. Przyjezdni zdołali pozbierać się i zwyciężyć Polonistów 4:3, wbijając aż cztery bramki, jedną w pierwszej i trzy w drugiej odsłonie.