Grad bramek w Pucharze

W środę w Miejskiej Górce, Polonia 1912 rozegrała spotkanie III rundy Pucharu Polski. Leszczyńska drużyna wygrała z tamtejszą Spartą 6:4.

Awans do kolejnego etapu rozgrywek nie przyszedł łatwo. Trener Tomasz Krysiak miał do dyspozycji zaledwie 14 zawodników, co próbował wykorzystać rywal z klasy okręgowej. Pierwsza połowa przebiegała pod dyktando gości. Poloniści byli niezwykle skuteczni i schodzili do szatni przy prowadzeniu 3:1. Po przerwie, Emila Anusiewicza zastąpił w bramce Dariusz Szczerbal. Ponadto, przestawieniu uległa również linia defensywna. Cały zespół, nie spisał się jednak najlepiej, tracąc w drugiej odsłonie aż trzy gole. Poloniści zdobyli jednak jeszcze trzy bramki i po trudnym boju, ograli Spartę 6:4.

Bramki dla Polonii 1912 Leszno zdobywali: Bugzel i Krawczyk po 2 oraz Płocharczyk i Ceglarek po 1.