Grad bramek w meczach juniorów

Aż dziewięć bramek padło w dwóch spotkaniach juniorów Polonii 1912 Leszno. Podpieczni trenera Waldemara Jędrusiaka pokonali na własnym boisku Obrę Kościan 5:0. Kilkadziesiąt minut później porażki w stosunku 0:4 doznali piłkarze Grzegorza Posikaty.

Dla trenera Jędrusiaka był to debiut w roli szkoleniowca juniorów starszych. Zastąpił on na tym stanowisku Jerzego Radojewskiego, który aktualnie prowadzi trzecioligową drużynę seniorów. Leszczynianie pokazali klasę, deklasując Obrę Kościan 5:0. Gole dla Polonii zdobywali: Gendera, K. Jankowski, Hofman, Grad i Marciniak

Rywalem juniorów młodszych była ekipa Marcinek Kępno. Goście rozpoczęli od mocnego uderzenia, bardzo szybko obejmując prowadzenie. Do przerwy Marcinki prowadziły już 3:0, po zmianie stron dokładając jeszcze jedną bramkę.