Gra idzie o najwyższą stawkęDo ciekawego meczu dojdzie w 13 kolejce piłkarskiej IV ligi. Stainer Polonia Leszno zmierzy się u siebie z Unią Swarzędz.

Nasza drużyna prezentuje się w tegorocznych rozgrywkach bardzo dobrze. Co ważne, wyniki poparte są świetną i skuteczną grą. Dzięki ostatnim dwóm wygranym, podopieczni Jędrzeja Kędziory zanotowali znaczący skok w górę tabeli. Obecnie 25 punktami zajmują drugie miejsce tuż za plecami lidera LKS Gołuchów.

O powiększenie dorobku wcale nie będzie łatwo. W ekipie biało-czerwonych zabraknie pauzującego za żółte kartki najlepszego strzelca Eryka Morysona. Wątpliwym jest również występ podstawowego środkowego obrońcy Łukasza Bugzela, który był ostatnio kontuzjowany. Mimo pewnych kłopotów kadrowych leszczynianie zrobią wszystko, aby zwyciężyć po raz trzeci z rzędu i zachować miano niepokonanych na własnym boisku.

Rywalem ich będzie jeden z kandydatów do awansu, Unia Swarzędz. Do tej pory nasi goście zdobyli 22 punkty, co daje im siódmą pozycję. Przed tygodniem ograli na swoim terenie czołowy zespół IV ligi Pogoń Nowe Skalmierzyce 2:0. Z pewnością przyjadą do Leszna podbudowani tym triumfem.

Nie da się ukryć, że zapowiada się interesujące starcie. Przy ewentualnej porażce lub remisie LKS i wiktorii Stainer Polonii nad Unią, może dojść do zmiany na prowadzeniu. Z tego miejsca w imieniu organizatorów zapraszamy na stadion piłkarski w niedzielę o godzinie 11:00.