Gładkie zwycięstwo w Żarach

Łatwe zwycięstwo w Żarach odnieśli gracze GI Malepszy Futsal Leszno. Podopieczni Dariusza Pieczyńskiego pokonali miejscowy Mundial 7:0 i po dwóch kolejkach mają komplet punktów.

W inauguracyjnej kolejce leszczynianie pokonali na wyjeździe Elegant Orlik Mosina 4:1. W Żarach cel był tylko jeden – zwycięstwo i kolejne 3 ligowe punkty. Już pierwsza połowa pokazała różnicę klas pomiędzy obiema ekipami. Miejscowi właściwie nie byli w stanie zagrozić leszczyńskiej bramce, a Łukasz Błaszczyk nie miał wiele pracy. Jego konto pozostało czyste przez całe spotkanie.

Aż siedem goli padło natomiast łupem podopiecznych Dariusza Pieczyńskiego. W pierwszej połowie na bramkę musieliśmy poczekać kilka minut. Kiedy już worek z golami się rozwiązał, nie było widać końca. Do przerwy udało się strzelić trzy a po zmianie stron przewaga przyjezdnych była jeszcze wyraźniejsza. Ostatecznie GI Malepszy Futsal Leszno wysoko pokonał miejscowy Mundial Żary w stosunku 7:0.