Fogo Unia zmierzy się z UnibaxemFogo Unia Leszno w najbliższą niedzielę o godzinie 16.30 rozpocznie kolejne spotkanie ligowe. Tym razem rywalizować będzie ona na toruńskiej MotoArenie z miejscowym Unibaxem.

Po stronie leszczynian, od ostatniego meczu z Grupą Azoty Unią Tarnów, doszło do jednej zmiany. W miejsce Damiana Balińskiego pojawił się Mikkel Michelsen. Nie jest żadną tajemnicą, że popularnemu Bally'emu toruński obiekt ewidentnie nie leży. Jego najlepszym rezulatem, w przeciągu pięciu lat, było zdobycie 6 punktów. Jego zmiennik nie miał jeszcze okazji rywalizować w Toruniu. Mocnym punktem Byków może być Kenneth Bjerre, który przed rokiem wywalczył tam 16 oczek. Wydaje się, że koło dwucyfrówki zakręcić się powinni Nicki Pedersen oraz Przemysław Pawlicki.

Unibax, który przystępował do sezonu z ujemnymi punktami, wciąż zajmuje ostatnie miejsce w tabeli. Wygrane dwa mecze z Fogo Unią – pierwszy na MotoArenie oraz drugi, rewanżowy na Stadionie im. Alfreda Smoczyka – bardzo przybliżą jednak Anioły do awansu do play-offów. Czy tak się stanie? Przekonamy się w najbliższych dniach.

Fogo Unia Leszno:
1. Kenneth Bjerre
2. Grzegorz Zengota
3. Nicki Pedersen
4. Mikkel Michelsen
5. Przemysław Pawlicki
6. Piotr Pawlicki

Unibax Toruń:
9. Chris Holder
10. Darcy Ward
11. Tomasz Gollob
12. Adrian Miedziński
13. Emil Sajfutdinov
14. Oskar Fajfer

Piotr Walkowiak