Fogo Unia druga w Gorzowie



Niezły występ zaliczyli leszczyńscy młodzieżowcy w III rundzie Młodzieżowych Drużynowych Mistrzostw Wielkopolski, którą rozegrano na torze w Gorzowie.

Młodzieżowcy Fogo Unii zajęli drugie miejsce, przegrywając jedynie z gospodarzami. Punkty zdobywali: Daniel Kaczmarek i Marcin Nowak po 11, Bartosz Smektała – 4, Michał Piosicki – 2.

I. Stal Gorzów – 29 pkt.
17. Adrian Cyfer 11 (3,3,2,3)
18. Łukasz Kaczmarek 4+2 (1,0,1*,2*)
19. Patryk Karczmarz 8 (3,2,3,d)
20. Rafał Karczmarz 6+2 (2*,1*,1,2)

II. Unia Leszno – 28 pkt.
13. Bartosz Smektała 4+1 (d,1,2*,1)
14. Marcin Nowak 11 (2,3,3,3)
15. Daniel Kaczmarek 11 (3,2,3,3)
16. Michał Piosicki 2+1 (2*,w,u,-)

III. Start Gniezno – 26 pkt.
5. Adrian Gała 10+1 (3,2*,3,2)
6. Dawid Wawrzyniak 5+1 (2*,3,0,0)
7. Marcin Wawrzyniak 11 (3,3,3,2)
8. Filip Marach 0 (w,0,-,-)

IV. Falubaz Zielona Góra – 20 pkt.
9. Alex Zgardziński 4 (1,2,0,1)
10. Sebastian Niedźwiedź 5 (0,1*,1,3)
11. Arkadiusz Potoniec 3 (0,3,0,w)
12. Dominik Kossakowski 8+1 (1,2*,2,3)

V. Victoria Piła – 12 pkt.
1. Arkadiusz Pawlak 6 (1,2,1,2)
2. Dominik Kołacki 0 (w,d,0,0)
3. Piotr Rybak 4 (1,1,2,u)
4. Kacper Grzegorczyk 2 (0,d,1,1)

Rezerwa toru:
R1. Patryk Wolniewińki 3 (2,1)
R2. Marcin Riedel 1 (1)

Bieg po biegu
1. Gała, D. Wawrzyniak, Pawlak, Kołacki (w/u4)
2. D. Kaczmarek, Piosicki, Kossakowski, Potoniec
3. P. Karczmarz, R. Karczmarz, Rybak, Grzegorczyk
4. D. Wawrzyniak, Gała, Zgardziński, Niedźwiedź
5. Cyfer, Nowak, Ł. Kaczmarek, Smektała (d/st)
6. Potoniec, Kossakowski, Rybak, Grzegorczyk (d4)
7. M. Wawrzyniak, D. Kaczmarek, Marach (w), Piosicki (w)
8. Cyfer, Zgardziński, Niedźwiedź, Ł. Kaczmarek
9. Nowak, Pawlak, Smektała, Kołacki (d4)
10. M. Wawrzyniak, P. Karczmarz, R. Karczmarz, Marach
11. D. Kaczmarek, Rybak, Grzegorczyk, Piosicki (u4)
12. Gała, Cyfer, Ł. Kaczmarek, D. Wawrzyniak
13. Nowak, Smektała, Niedźwiedź, Zgardziński
14. M. Wawrzyniak, Wolniewiński, Grzegorczyk, Rybak (w)
15. P. Karczmarz, Kossakowski, R. Karczmarz, Potoniec
16. Nowak, Gała, Smektała, D. Wawrzyniak
17. Cyfer, Ł. Kaczmarek, Pawlak, Kołacki
18. Kossakowski, M. Wawrzyniak, Riedel, Potoniec (w/u2)
19. D. Kaczmarek, R. Karczmarz, Wolniewiński, P. Karczmarz (d3)
20. Niedźwiedź, Pawlak, Zgardziński, Kołacki

Piotr Walkowiak