Finał nie dla Pawlickiego



W sobotę na torze w Czerwonogradzie rozegrany został półfinał Indywidualnych Mistrzostw Europy. W zawodach wystąpił reprezentant Fogo Unii Leszno, Przemysław Pawlicki.

Leszczyński zawodnik zdobył 9 punktów i nie zdołał awansować do finału.

Klasyfikacja końcowa:
1. (2) L. Madsen (Dania) – (3,3,3,3,1) 13
2. (11) R. Povazhny (Rosja) – (3,3,3,0,3) 12 + 3
3. (8) M. Bogdanows (Łotwa) – (3,2,3,2,2) 12 + 2
4. (7) A. Karpow (Ukraina) – (1,2,2,3,3) 11 + 3
———————————
5. (5) A. Lebiediew (Łotwa) – (2,3,2,3,1) 11 + 2
6. (13) T. Busch (Niemcy) – (3,2,3,1,2) 11 + 1
7. (15) Vaclav Milik (Czechy) – (2,0,1,3,3) 9
8. (3) M. Janowski (Polska) – (2,1,1,2,3) 9
9. (14) Prz. Pawlicki (Polska) – (1,2,2,2,2) 9
10. (16) A. Łoktajew (Ukraina) – (0,3,2,D,2) 7
11. (9) N. Magosi (Węgry) – (2,1,0,2,0) 5
12. (12) Z. Radkovic (Słowenia) – (1,1,0,1,1) 4
13. (10) A. Kobrin (Ukraina) – (0,1,1,1,1) 4
14. (6) A. Toma (Rumunia) – (0,0,1,0,0) 1
15. (1) J. Mesiarik (Słowacja) – (1,0,0,0,U/W) 1
16. (4) I. Krawczuk (Ukraina) – (0,0,0,1,U/W) 1

Bieg po biegu:
1. L. Madsen, M. Janowski, J. Mesiarik, I. Krawczuk
2. M. Bogdanows, A. Lebiediew, A. Karpow, A. Toma
3. R. Povazhny, N. Magosi, Z. Radkovic, A. Kobrin
4. T. Busch, V. Milik, Prz. Pawlicki, A. Łoktajew
5. A. Lebiediew, T. Busch, N. Magosi, J. Mesiarik
6. L. Madsaen, Prz. Pawlicki, A. Kobrin, A. Toma
7. R. Povazhny, A. Karpow, M. Janowski, V. Milik
8. A. Łoktajew, M. Bogdanows, Z. Radkovic, I. Krawczuk
9. R. Povazhny, A. Łoktajew, A. Toma, J. Mesiarik
10. L. Madsen, A. Lebiediew, V. Milik, Z. Radkovic
11. M. Bogdanows. Prz. Pawlicki, M. Janowski, N. Magosi
12. T. Busch, A. Karpow, A. Kobrin, I. Krawczuk
13. A. Karpow, Prz. Pawlicki, Z. Radkovic, J. Mesiarik
14. L. Madsen, M. Bogdanows, T. Busch, R. Povazhny
15. A. Lebiediew, M. Janowski, A. Kobrin, A. Łoktajew (d3)
16. V. Milik, N. Magosi, I. Krawczuk, A. Toma
17. V. Milik, M. Bogdanows, A. Kobrin, J. Mesiarik (u/w)
18. A. Karpow, A. Łoktajew, L. Madsen, N. Magosi
19. M. Janowski, T. Busch, Z. Radkovic, A. Toma
20. R. Povazhny, Prz. Pawlicki, A. Lebiediew, I. Krawczuk (u/w)

Biegi dodatkowe:
21. A. Karpow, A. Lebiediew, T. Busch
22. R. Povazhny, M. Bogdanows

Łukasz Kaczmarek