Faworyt jest jedenPo ponad miesięcznej przerwie przed własną publicznością ponownie zaprezentują siatkarze UKS 9 Leszno. Już w najbliższą sobotę nasz zespół zmierzy się drużyną Orlika Miłosław. 

Podopieczni trenera Jarosława Borowskiego w poprzedniej kolejce udanie zainaugurowali rundę rewanżową siatkarskiej trzeciej ligi. Leszczynianie w Ostrowitem pokonali ekipę UKS Czarnych 1:3 i dopisali do swojego dorobku niezwykle cenne trzy punkty. Zdecydowanie gorzej poprzednią serię spotkań wspominać będzie drużyna Orlika, która po raz drugi w tym sezonie musiała uznać wyższość lidera tabeli z Ostrowa przegrywając na własnym parkiecie 1:3.

W pierwszym spotkaniu pomiędzy drużynami, które w sobotę ponownie powalczą ze sobą o ligowe punkty zdecydowanie lepszy okazał się nasz zespół, który gładko zwyciężył w Miłosławiu 0:3.

Bardzo wiele na temat tego która z ekip jest faworytem jutrzejszej potyczki mówi tabela III ligi grupy B. Tygrysy z dorobkiem szesnastu punktów zajmują obecnie trzecie miejsce i wciąż liczą się w grze o udział w fazie play off, natomiast drużyna z Miłosławia jest obecnie sklasyfikowana na czwartej pozycji, jednak jej konto stanowi zaledwie osiem punktów.

Czy po spotkaniu z Orlikiem Miłosław nasz zespół nadal zachowa status niepokonanego na własnym parkiecie? Odpowiedź na to pytanie poznamy już w sobotę. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 18 w hali sportowej Gimnazjum nr 9 w Lesznie. 

Kamil Kuśnierek


PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułZakończą rundę
Następny artykułDerby pod koszem