Dzień speedrowera w Lesznie



Sobota w Lesznie upłynęła pod znakiem speedrowera. Na torze przy stadionie imienia Alfreda Smoczyka odbyły się aż trzy imprezy. Rozpoczęło się od eliminacji IMP Młodzieżowców. Wyniki prezentujemy poniżej.

Eliminacja I
1. Adam Dolatowski (Mustang Żołędowo) 1,1,1,2/5
2. Damian Natoński (Victoria Poczesna) 3,T,2,1/6
3. Sebastian Kapalski (Victoria Poczesna) 2,1,3,1/7
4. Kacper Małkowski (TSŻ Toruń) 4,2,2,1/9
5. Patryk Piechota (Mustang Żołędowo) 4,2,3,3/12+4
6. Denis Mazur (TPD Kalety) 2,w,w,w/2
7. Eryk Misior (Orzeł Gniezno) 3,3,4,3/13
8. Patryk Kriger (Astromal-Szawer Leszno) 4,4,4,4/16
9. Michał Sassek (Astromal-Szawer Leszno) 3,4,4,4/15
10. Radosław Kochanek (Astromal-Szawer Leszno) 3,4,2,3/12+3
11. Karol Krajewski (TSŻ Toruń) 3,2,3,4/12+2
12. Jakub Krzywosądzki (Mustan Żołędowo) 3,4,2,2/11
13. brak zawodnika

Eliminacja II
1. Piotr Kupczyk (Wiraż Ostrów Wlkp.) 1,1,3,3/8
2. Robert Bandosz (ZKS Zielona Góra) 4,3,3,T/10
3. Krystian Ławniczak (Astromal-Szawer Leszno) 3,4,2,3/12
4. Dawid Tyliński (Astromal-Szawer Leszno) 2,4,3,T/9
5. Jakub Przybylski (Astromal-Szawer Leszno) 3,3,4,3/13
6. Piotr Kasperczak (Wiraż Ostrów Wlkp.) 4,4,2,4/14
7. Krzysztof Urban (Wiraż Ostrów Wlkp.) 2,3,2,3/10
8. Piotr Łuniewski (BTS Bydgoszcz) 2,2,1,2/7
9. Szymon Tomczak (BTS Bydgoszcz) 1,1,2,2/6
10. Kacper Kowalski (Mustang Żołędowo) 2,2,1,1/6
11. Michał Nowak (Orzeł Gniezno) 4,4,4,4/16
12. Paweł Rajczyk (Victoria Poczesna) 4,3,4,2/13
13. Piotr Drwal (Victoria Poczesna) 1,1,1,1/4

Eliminacja III
1. Mateusz Łysiak (Astromal-Szawer Leszno) 4,2,1,3/10
2. Konrad Pietrzak (Wiraż Ostrów Wlkp.) 2,1,2,1/6
3. Mikołaj Reszelewski (Wiraż Ostrów Wlkp.) 1,1,1,2/5
4. Artur Reszelewski (Wiraż Ostrów Wlkp.) 3,2,2,3/10
5. Jan Knapiński (Victoria Poczesna) 1,2,1,2/6
6. Mateusz Ludwiczak (Astromal-Szawer Leszno) 4,4,2,4/14
7. Dawid Zachmyc (Orzeł Gniezno) 3,3,4,4/14
8. Kamil Naskręt (Astromal-Szawer Leszno) 3,4,3,4/14
9. Łukasz Marchlewski (TSŻ Toruń) 4,3,2,4/13
10. Rafał Ignacak (TSŻ Toruń) D,4,3,w/7
11. Kamil Antoniewicz (Astromal-Szawer Leszno) 4,3,w,w/7
12. Kamil Tuczyński (Wiraż Ostrów Wlkp.) 2,3,3,4/12
13. Łukasz Szpajda (BTS Bydgoszcz) 1,3,2,2/8

Eliminacja IV
1. Marcin Kołata (Wiraż Ostrów Wlkp.) 3,3,4,3/13
2. Adam Bożejewicz (TSŻ Toruń) 4,T,3,4/11
3. Dawid Wieliński (Mustang Żołędowo) 1,1,1,2/5
4. Kamil Bielaczek (Śląsk Świętochłowice) 2,2,3,3/10
5. Arkadiusz Szymański (Orzeł Gniezno) T,3,4,4/11
6. Szymon Kowalczyk (Wiraż Ostrów Wlkp.) 4,4,3,4/15
7. Michał Murański (BTS Bydgoszcz) 2,1,4,3/10
8. Bartosz Grabowski (Wiraż Ostrów Wlkp.) 4,4,4,3/15
9. Kamil Sitek (Victoria Poczesna) 2,1,1,2/6
10. Daniel Kamionka (Victoria Poczesna) 2,1,2,1/6
11. Damian Krzyczman (Victoria Poczesna) 2,3,1,2/8
12. Maciej Wywiał (Victoria Poczesna) 1,2,2,1/6
13. Arkadiusz Zając (Astromal-Szawer Leszno) 3,2,3,4/12

MISTRZOSTWA POLSKI PAR KLUBOWYCH KADETÓW

1. LKS ASTROMAL-SZAWER LESZNO 40pkt.
Michał Sassek 3*,3*,4,3*,3*,3*/19+5
Radosław Kochanek 4,4,-,4,4,-/16
Krystian Ławniczak 1,4/5

2. PKS WIRAŻ OSTRÓW WIELKOPOLSKI 33pkt.
Artur Reszelewski 4,W,4,4,3*,2*/17+2
Konrad Pietrzak 2,2,3,2,4,3/16
Krzysztof Urban ns

3. ZKS ZIELONA GÓRA 32pkt.
Dawid Michalski 3*,4,1,3,2,4/17
Bartosz Wojtal 4,2,3,4,1,1/15
Adrina Mokras ns

4. TPD KALETY 31pkt.
5. BTS "S" BYDGOSZCZ 27 pkt.
6. ULKS MUSTANG ŻOŁĘDOWO 23pkt.
7. PKS VICTORIA POCZESNA 22pkt.

FINAŁ INDYWIDUALNYCH MISTRZOSTW POLSKI MŁODZIEŻOWCÓW

1. Marcin Kołata (Wiraż Ostrów Wlkp.) 4,3,3,4,4/18
2. Bartosz Grabowski (Wiraż Ostrów Wlkp.) 3,4,3,3,4/17
3. Patryk Kriger (Astromal-Szawer Leszno) 4,4,2,4,2/16+4

4. Dawid Zachmyc (Orzeł Gniezno) 2,2,4,4,4/16+3
5. Arkadiusz Zając (Astromal-Szawer Leszno) 4,2,1,3,4/14
6. Szymon Kowalczyk (Wiraż Ostrów Wlkp.) 2,3,3,4,D/12
7. Jakub Przybylski (Astromal-Szawer Leszno) 2,2,2,3,3/12
8. Michał Sassek (Astromal-Szawer Leszno) 4,W,4,W,3/11
9. Patryk Piechota (Mustang Żołędowo) 1,4,3,T,3/11
10. Michał Nowak (Orzeł Gniezno) 1,3,2,3,2/11
11. Mateusz Ludwiczak (Astromal-Szawer Leszno) 3,4,W,2,1/10
12. Piotr Kasperczak (Wiraż Ostrów Wlkp.) 2,1,4,2,1/10
13. Eryk Misior (Orzeł Gniezno) 1,3,1,2,2/9
14. Arkadiusz Szymański (Orzeł Gniezno) 4,W,3/7
15. Łukasz Marchlewski (TSŻ Toruń) 3,2,1,1,T/7
16. Paweł Rajczyk (Victoria Poczesna) W,1,2,1,2/6
17. Kamil Naskręt (Astromal-Szawer Leszno) 3,W/3
18. Radosław Kochanek (Astromal-Szawer Leszno) NS