fbpx

Fotorelacja

Szawer Leszno – Szarża Wrocław w obiektywie

Poniżej prezentujemy fotorelację z niedzielnej inauguracji speedrowerowej CS Superligi. LKS Szawer Leszno podejmował na własnym torze Szarżę Wrocław.

GI Malepszy Futsal Leszno – Piast Gliwice w obiektywie

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z niedzielnego starcia GI Malepszy Futsal Leszno z Piastem Gliwice. Przypomnijmy, iż mecz zakończył się remisem 2:2.

Real Astromal Leszno – Grunwald Poznań w obiektywie

Kolejną porażkę mają na swoim koncie leszczyńscy szczypiorniści. Real Astromal przegrał na własnym parkiecie, tym razem z Grunwaldem Poznań 20:32. Zapraszamy na fotorelację z...

Polonia 1912 Leszno – GKS Dopiewo w obiektywie

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z sobotniego meczu Polonii 1912 Leszno z GKS Dopiewo. Przypomnijmy, iż gospodarze wygrali wysoko, bo 5:1.  

GI Malepszy Futsal Leszno – AZS UW Darkomp Wilanów w obiektywie

Przekonującym zwycięstwem GI Malepszy Futsal Leszno zakończyła się sobotnia rywalizacja z AZS UW Darkomp Wilanów. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tego spotkania.

Real Astromal Leszno – Śląsk Wrocław w obiektywie

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z meczu 16. kolejki I ligi piłki ręcznej, pomiędzy Real Astromal Leszno, a Śląskiem Wrocław. Przypomnijmy, iż gospodarze przegrali w...

Polonia 1912 Leszno – Lubuszanin Trzcianka w obiektywie

Remisem 2:2 zakończyło się sobotniego spotkanie pomiędzy Polonią 1912 Leszno, a Lubuszaninem Trzcianka. Poniżej prezentujemy fotorelację z tych zawodów.

GI Malepszy Futsal Leszno – Fit-Morning Gredar Futsal Brzeg w obiektywie

Zapraszamy na fotorelacje z niedzielnego meczu Statscore Futsal Ekstraklasy, w którym GI Malepszy Futsal Leszno pokonał Fit-Morning Gredar Futsal Brzeg 4:3.

44. Samochodowy Rajd Yeti w obiektywie

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z 44. Samochodowego Rajdu Yeti, który w niedzielę odbył się w Lesznie. Triumfatorem tegorocznej edycji został Piotr Herbi Rudzki.

Polonia 1912 Leszno – Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski w obiektywie

Remisem 3:3 zakończyło się sobotnie spotkanie Polonii 1912 Leszno z Ostrovią 1909 Ostrów Wielkopolski. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tego wydarzenia.
Rozmiar czcionki
Kontrast