fbpx
20 C
Leszno, PL
poniedziałek, maj 16, 2022

Fotorelacja

Real Astromal Leszno – Dziewiątka Legnica w obiektywie

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z meczu I ligi piłki ręcznej pomiędzy Real Astromal Leszno, a Dziewiątką Legnica. Przypomnijmy, iż w meczu padł remis, a...

Fogo Unia Leszno – Moje Bermudy Stal Gorzów w obiektywie

Zapraszamy do obejrzenia obszernej fotorelacji z niedzielnego starcia Fogo Unii Leszno z Moje Bermudy Stalą Gorzów. Przypomnijmy, iż w meczu padł remis 45:45.

72. Memoriał Alfreda Smoczyka w obiektywie

72. Memoriał Alfreda Smoczyka zwiastujący nadchodzący sezon żużlowy już za nami! Zapraszamy do obejrzenia obszernej fotorelacji z zawodów, które odbyły się w minioną niedzielę...

GI Malepszy Futsal Leszno – AZS UG Futsal Gdańsk w obiektywie

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z sobotniego meczu GI Malepszy Futsal Leszno - AZS UG Futsal Gdańsk. Przypomnijmy, iż gospodarze wygrali przekonująco 8:0.

Real Astromal Leszno – Tęcza Folplast Kościan w obiektywie

Real Astromal Leszno w derbowym pojedynku pokonał Tęczę Folplast Kościan 28:25. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tego spotkania.

Unia Leszno U24 – Landshut Devils w obiektywie

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji ze sparingowego meczu pomiędzy Unią Leszno U24, a pierwszoligowym Landshut Devils.

45. Samochodowy Rajd Yeti w obiektywie

Zapraszamy do obejrzenia obszernej fotorelacji z 45. Samochodowego Rajdu Yeti, który w minioną niedzielę odbył się w Lesznie i okolicach.

GI Malepszy Futsal Leszno – Górnik Polkowice w obiektywie

Zapraszamy do obejrzenia obszernej fotorelacji z niedzielnego starcia GI Malepszy Futsal Leszno - Górnik Polkowice. Przypomnijmy, iż gospodarze pokonali rywali w stosunku 8:5.

Real Astromal Leszno – ŚKPR Świdnica w obiektywie

W sobotę porażkę we własnej hali zaliczyli gracze Real Astromal Leszno. Lepszy okazał się ŚKPR Świdnica, który zwyciężył 28:25. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z...

GI Malepszy Futsal Leszno – Dreman Opole Komprachcice w obiektywie

Prezentujemy Państwu fotorelację z niedzielnego starcia pomiędzy GI Malepszy Futsal Leszno, a Dremanem Opole Komprachcice. Przypomnijmy, iż goście wygrali zdecydowanie w stosunku 1:4.
Rozmiar czcionki
Kontrast