fbpx
10.3 C
Leszno, PL
poniedziałek, Kwiecień 12, 2021

Fotorelacja

Polonia 1912 Leszno – Lubuszanin Trzcianka w obiektywie

Remisem 2:2 zakończyło się sobotniego spotkanie pomiędzy Polonią 1912 Leszno, a Lubuszaninem Trzcianka. Poniżej prezentujemy fotorelację z tych zawodów.

GI Malepszy Futsal Leszno – Fit-Morning Gredar Futsal Brzeg w obiektywie

Zapraszamy na fotorelacje z niedzielnego meczu Statscore Futsal Ekstraklasy, w którym GI Malepszy Futsal Leszno pokonał Fit-Morning Gredar Futsal Brzeg 4:3.

44. Samochodowy Rajd Yeti w obiektywie

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z 44. Samochodowego Rajdu Yeti, który w niedzielę odbył się w Lesznie. Triumfatorem tegorocznej edycji został Piotr Herbi Rudzki.

Polonia 1912 Leszno – Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski w obiektywie

Remisem 3:3 zakończyło się sobotnie spotkanie Polonii 1912 Leszno z Ostrovią 1909 Ostrów Wielkopolski. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tego wydarzenia.

Pompax Tęcza Leszno – Dijo Maximus GOKiS Kąty Wrocławskie w obiektywie

Pompax Tęcza Leszno przegrała trzeci mecz pierwszej rundy fazy play-off z Dijo Maximus Kąty Wrocławskie i zakończyła sezon. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tego...

Pompax Tęcza Leszno – Dijo Maximus Kąty Wrocławskie w obiektywie

Zapraszamy na obszerną fotorelację z pierwszego starcia play-off I ligi koszykówki pomiędzy Pompax Tęczą Leszno, a Dijo Maximus Kąty Wrocławskiego.

Real Astromal Leszno – Siódemka Miedź Legnica w obiektywie

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z sobotniego starcia Real Astromal Leszno - Siódemka Miedź Legnica. Przypomnijmy, iż zdecydowanie lepszy okazał się lider rozgrywek.

GI Malepszy Futsal Leszno – Team Lębork w obiektywie

Remisem 4:4 zakończyła się niedzielna potyczka pomiędzy GI Malepszy Futsal Leszno, a Team Lębork. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tego spotkania.

Pompax Tęcza Leszno – MUKS Poznań w obiektywie

MUKS Poznań wysoko pokonał w hali Trapez Pompax Tęczę Leszno w stosunku 94:53. Zapraszamy do obejrzenia obszernej fotorelacji z tego spotkania.

GI Malepszy Futsal Leszno – Red Dragons Pniewy w obiektywie

Po bardzo emocjonującym meczu GI Malepszy Futsal Leszno pokonało Red Dragons Pniewy 4:3. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji ze środowego spotkania w hali Trapez.
Rozmiar czcionki
Kontrast