Dwóch w finale Brązowego Kasku



Na torach w Lublinie i Ostrowie rozegrano półinały Brązowego Kasku. Do wielkiego finału awansowali Piotr Pawlicki i Kamil Adamczewski. Z rywalizacji odpadł Filip Marach.

Wyniki:
1. Szymon Woźniak – 15 (3,3,3,3,3)
2. Łukasz Sówka – 14 (2,3,3,3,3)
3. Krystian Pieszczek – 13 (3,2,2,3,3)
4. Piotr Pawlicki – 11 (3,3,d,3,2)
5. Adrian Gała – 9 (t,3,3,2,1)
6. Adrian Cyfer – 8+3 (2,0,3,0,3)
7. Karol Jóźwik – 8+2 (1,2,2,2,1)
8. Mateusz Rujner – 8+1 (2,2,0,2,2)
9. Rafał Malczewski – 6+3 (1,0,2,1,2)
10. Marcin Nowak – 6+2 (0,1,1,2,2)
11. Hubert Łęgowik – 5 (2,2,1,d,0)
12. Paweł Parys – 5 (1,1,1,1,1)
13. Paweł Przedpełski – 4 (3,1,0,0,0)
14. Filip Marach – 3 (d,0,2,1,0)
15. Marcin Wawrzyniak – 3 (1,1,0,1,0)
16. Bartosz Pietrykowski – 2 (0,0,1,0,1)

Bieg po biegu:
1. (66,76) Woźniak, Sówka, Jóźwik, Nowak
2. (68,24) Przedpełski, Łęgowik, Malczewski, Pietrykowski
3. (65,68) Pawlicki, Cyfer, Parys, Marach (d)
4. (65,97) Pieszczek, Rujner, Wawrzyniak, Gała (t)
5. (67,00) Pawlicki, Rujner, Nowak, Malczewski
6. (66,05) Woźniak, Pieszczek, Przedpełski, Cyfer
7. (65,93) Sówka, Łęgowik, Wawrzyniak, Marach
8. (68,13) Gała, Jóźwik, Parys, Pietrykowski
9. (68,59) Gała, Marach, Nowak, Przedpełski
10. (66,66) Woźniak, Malczewski, Parys, Wawrzyniak
11. (66,76) Sówka, Pieszczek, Pietrykowski, Pawlicki (d)
12. (67,60) Cyfer, Jóźwik, Łęgowik, Rujner
13. (66,78) Pieszczek, Nowak, Parys, Łęgowik (d)
14. (67,58) Woźniak, Rujner, Marach, Pietrykowski
15. (66,66) Sówka, Gała, Malczewski, Cyfer
16. (66,35) Pawlicki, Jóźwik, Wawrzyniak, Przedpełski
17. (68,67) Cyfer, Nowak, Pietrykowski, Wawrzyniak
18. (66,68) Woźniak, Pawlicki, Gała, Łęgowik
19. (67,91) Sówka, Rujner, Parys, Przedpełski
20. (66,31) Pieszczek, Malczewski, Jóźwik, Marach

Wyniki:
1. Bartosz Zmarzlik – 15 (3,3,3,3,3)
2. Artur Czaja – 13 (3,3,2,2,3)
3. Adam Strzelec – 11 (0,2,3,3,3)
4. Marcin Bubel – 11 (2,3,1,3,2)
5. Kacper Rogowski – 10 (1,3,2,3,1) 
6. Damian Michalski – 10 (3,2,3,2,w)
7. Kacper Gomólski – 9 (3,2,2,1,1)
8. Kamil Adamczewski – 9 (2,2,1,2,2)
———————————–
9. Marco Gaschka – 8 (2,1,3,0,2)
10. Mateusz Borowicz – 7 (2,d,1,2,2)
11. Oskar Ajtner-Gollob – 5 (u,1,0,1,3)
12. Łukasz Lesiak – 4 (1,0,2,1,0)
13. Mateusz Wieczorek – 3 (1,1,0,0,1)
14. Kacper Woryna – 3 (1,1,0,1,u) 
15. Arkadiusz Madej – 0 (0,0,d,0,d)
16. Łukasz Wieliński – 0 (d,d,d,w,w)

Bieg po biegu:
1. (67,11) Zmarzlik, Adamczewski, Wieczorek, Madej
2. (67,78) Gomólski, Borowicz, Lesiak, Ajtner-Gollob (u)
3. (68,37) Michalski, Gaschka, Rogowski, Strzelec
4. (68,07) Czaja, Bubel, Woryna, Wieliński (d)
5. (68,97) Rogowski, Gomólski, Wieczorek, Wieliński (d)
6. (67,59) Bubel, Adamczewski, Gaschka, Borowicz (d)
7. (66,84) Zmarzlik, Strzelec, Woryna, Lesiak
8. (68,12) Czaja, Michalski, Ajtner-Gollob, Madej
9. (68,37) Strzelec, Czaja, Borowicz, Wieczorek
10. (68,20) Michalski, Gomólski, Adamczewski, Woryna
11. (67,25) Zmarzlik, Rogowski, Bubel, Ajtner-Gollob
12. (68,62) Gaschka, Lesiak, Wieliński (d), Madej (d)
13. (69,69) Bubel, Michalski, Lesiak, Wieczorek
14. (67,97) Strzelec, Adamczwski, Ajtner-Gollob, Wieliński (w)
15. (67,56) Zmarzlik, Czaja, Gomólski, Gaschka
16. (68,72) Rogowski, Borowicz, Woryna, Madej
17. (70,53) Ajtner-Gollob, Gaschka, Wieczorek, Woryna (u)
18. (68,44) Czaja, Adamczewski, Rogowski, Lesiak
19. (67,57) Zmarzlik, Borowicz, Michalski (w), Wieliński (w)
20. (68,22) Strzelec, Bubel, Gomólski, Madej (d)