Drugie miejsce w KaliszuW Kaliszu odbył się kolejny turniej w ramach Wielkopolskiej Ligi Rugby TAG. Zawody rozgrywano w trzech kategoriach wiekowych. W kategorii mini-żak swoją drużynę wystawił leszczyński Owal.

Owal Leszno zmagania w Kaliszu rozpoczął od pewnego zwycięstwa z Posnanią Poznań. Kolejny pojedynek obfitował w ogromne emocje. Wynik zmianiał się, jak w kalejdoskopie. Ostatecznie leszczynianie pokonali faworyzowaną Spartę Jarocin 5:4. Owal poszedł za ciosem w pokonanym polu zostawiając jeszcze kaliską SP 16 oraz miejscową Husarię. W ostatnim meczu minimalnie lepsi okazali się jednak młodzi gracze SP 1 z Poznania. i Owal musiał zadowolić się drugim miejscem.
 ,
Cieszymy się, że udało nam się pokazać z dobrej strony w kolejnym turniej choć wyniki nie są najważniejsze. Liczy się to, aby dzieci miały satysfakcje i przyjemność z gry. Podziękowania należą się organizatorom za miłe przyjecie, a wszystkim uczestnikom za świetna atmosferę – mówił tuż po turnieju Sławomir Kowalski, prezes KR OWAL Leszno.
 
Wyniki KR OWAL Leszno:
Owal – Posnania Poznań  8:4
Owal – Sparta Jarocin  5:4
Owal – SP 16 Kalisz  6:2
Owal – Husaria Kalisz  3:1
Owal – SP 1 Poznań 2:3
 
Klasyfikacja końcowa turnieju:

Żak
1. Sparta Jarocin
2. Szkoła Podstawowa nr 1 w Poznaniu
3. Husaria Kalisz
4. Szkoła Podstawowa nr 16 w Kaliszu
5. Sparta Jarocin II
6. Posnania Poznań

Mini żak
1. Szkoła Podstawowa nr 1 w Poznaniu
2. Owal Leszno
3. Sparta Jarocin
4. Posnania Poznań
5. Husaria Kalisz
6. Szkoła Podstawowa nr 16 w Kaliszu

Mini mini żak
1. Husaria Kalisz
2. Posnania Poznań
3. Sparta Jarocin