Dominacja absolutna

SONY DSC

Kolarze Real 64-sto Leszno zdominowali sobotni Euro-Rower.pl MTB Maraton, który odbył się w Krzywiniu. Na koronnym dystansie Mega reprezentanci tego klubu zajęli czołowe sześć lokat.

Zawodnicy 64-sto przyzwyczaili nas już do bezwzględnej dominacji w wyścigach Leszczyńskiej Ligi Rowerowej. Tym razem sporą część dystansu Mega pracowali w sześcioosobowej grupie. Tak też minęli linę mety, kompletnie nie rywalizując między sobą. Tym samym kolejność na podium należy uznać za czysto losową.

I tak zwycięzcą został Bartosz Wujczak. Drugie miejsce przypadło Mariuszowi Chyle, a trzecie Michałowi Stachowskiemu. Wspomnianą szóstkę uzupełnili: Grzegorz Grabarek, Maciej Kasprzak i Adam Adamkiewicz. Warto wspomnieć, że kolejni zawodnicy na metę dotarli ponad 3,5 minuty później. Ten wynik należy uznać zatem za deklasację.

Podobną sytuację mieliśmy na krótszym dystansie Mini. Tutaj najlepszy również okazał się reprezentant Real 64-sto, Wojciech Mizuro. Drugie miejsce zajął jego klubowy kolega, Emilian Pajzert, a trzecie zawodnik Kross Euro-Rower.pl, Krystian Rozwalka.

Szczegółowe wyniki z podziałem na kategorie dostępne są TUTAJ.