Dobrego widowiska, bramek i zwycięstwa Stainer PoloniiO dwunastą wygraną w tym sezonie powalczą piłkarze Stainer Polonii Leszno. Na drodze naszego zespołu stanie tym razem LKS Gołuchów.

Wielu leszczynian przyzwyczaiło się do spędzania pierwszego dnia maja na rowerach. Coś dla siebie w dniu Święta Pracy znajdą również kibice piłki nożnej. O godzinie 16 rozpocznie się bowiem spotkanie Stainer Polonii Leszno z LKS-em Gołuchów.

Leszczynianie po pięciu meczach bez zwycięstwa zrobią wszystko, aby tym razem zgarnąć trzy punkty. Te pozwolą naszemu zespołowi mocniej ugruntować swoją pozycję w środku ligowej tabeli, w której panuje niesamowity ścisk. Podopieczni Jędrzeja Kędziory zajmujący obecnie 9 lokatę mają zaledwie 6 oczek więcej od 15-stego KS-u Opatówek. W nieco lepszej sytuacji znajdują się środowi rywale biało-czerwonych, którzy w przypadku zwycięstwa oraz korzystnych rozstrzygnięć w pozostałych spotkaniach mogą przynajmniej do soboty zajmować 4 miejsce w lidze.

Wielu lokalnych ekspertów na równi ze zwycięstwami Stainer Polonii stawia też jakość widowisk przy 17-Stycznia, która przynajmniej od dwóch ligowych kolejek rozczarowuje. Wpływ na to mają przede wszystkim bezbrakowe remisy, którymi poloniści kończyli konfrontacje z Tarnovią Tarnowo Podgórne oraz Pogonią Nowe Skalmierzyce. Głodnych bramek znawców futbolu zaspokoiłaby zapewne powtórka meczu z zeszłego sezonu. Wtedy bowiem poloniści po porywającym spektaklu pokonali na własnym terenie żółto-czarnych 4:2.

Początek środowego starcia zaplanowano na godzinę 16. W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy.