Debiut miniżakówW niedzielę  w Jarocinie odbył się Turniej Nadziei Olimpijskich w rugby połączony z Wielkopolską Ligą Rugby TAG. Debiutancki występ zaliczyła drużyna mini żaków (2004-2005) Klubu Rugby Owal Leszno.

Mini żaki oraz żaki rozegrały mecze w formule rugby TAG (odmiana bezkontaktowa) natomiast kategoria młodzik oraz kadet w rugby na pełnym kontakcie. Rozegrany został również pokazowy mecz mini-mini żaków (6-7 lat) oraz żaków w kontakcie (z szarżami).

Młodzi leszczynianie pierwszy mecz rozegrali z gospodarzami Spartą Jarocin gdzie troszeczkę byli stremowani i dopiero w drugiej połowie zdobyli pierwsze przyłożenie. Kolejne spotkania, mimo że przegrane, były bardzo wyrównane i naprawdę niewiele brakowało do zwycięstw w meczach z Husaria Kalisz, Posnania Poznań 1 i Posnanią 2.

W debiutanckim turnieju mimo zajęcia V miejsca zawodnicy pokazali charakter, że są wojownikami i że walczą do końca.
Z powodu braku drużyny w kategorii żak (2002-2003)zawodnik Owala – Dawid zagrał gościnnie w drużynie Husarii Kalisz. Drużyna wygrała wszystkie mecze i zdobyła I miejsce w swojej kategorii przy udziale naszego żaka, który rozegrał wszystkie 4 mecze w pełnym wymiarze czasowym.

 
A jak turniej podsumował trener Owal Leszno? – Dzieciaki naprawdę pokazały charakter, zwłaszcza w kilku momentach gdy przeciwnik atakował, a one twardą obroną raz za razem broniły doprowadzając finalnie do błędu. W kilku akcjach pięknie zagrały piłką wykorzystując całą szerokość boiska – mówił po zawodach Paweł Konieczny.
 
Poniżej ostateczna klasyfikacja:

Kategoria kadet:
I miejsce Koziołki Biskupice
II miejsce Sparta Jarocin

Kategoria młodzik:
I miejsce Sparta Jarocin
II miejsce Koziołki Biskupice
III miejsce Posnania Poznań

Kategoria żak:
I miejsce Husaria Kalisz
II miejsce Sparta Jarocin
III miejsce SP nr 1 w Poznaniu (fioletowe tagi
IV miejsce SP nr 1 w Poznaniu (zielone tagi)
V miejsce Posnania Poznań

Kategoria miniżak:
I miejsce Sparta Jarocin
II miejsce Husaria Kalisz
III miejsce Posnania Poznań I
IV miejsce Posnania Poznań II
V miejsce Owal Leszno