Daniel Kaczmarek blisko awansu



W sobotnie popołudnie, na torze w Częstochowie, rozegrany został finał krajowych eliminacji do Indywidualnych Mistrzostw Europy Juniorów. Zwycięzył w nich Paweł Przedpełski, a jedyny z leszczynian, Daniel Kaczmarek, zajął szóstą pozycję.

Awans do półfinałów IMEJ mieli zagwarantowany tylko zawodnicy z miejsc 1-5, więc 16-letni wychowanek Byków będzie pełnił rolę rezerwowego w kolejnym etapie europejskiego czempionatu.

Wyniki:
1. Paweł Przedpełski (3,2,3,3,3) 14
2. Krystian Pieszczek (3,3,2,3,3) 14
3. Adrian Cyfer (2,3,2,3,3) 13
4. Hubert Łęgowik (3,3,1,2,1) 10
5. Kacper Woryna (1,2,3,3,W) 9
———————-
6. Daniel Kaczmarek (3,2,0,1,2) 8+3 – rezerwowy
———————-
7. Marcin Nowak (2,1,2,2,1) 8+2
8. Łukasz Kaczmarek (0,2,3,2,0) 7
9. Bartosz Bietracki (1,3,0,0,2) 6
10. Oskar Ajtner-Gollob (2,1,D,1,2) 6
11. Mike Trzensiok (D,0,3,0,2) 5
12. Patryk Karczmarz (1,1,2,1,W) 5
13. Oskar Polis (1,1,1,2) 5
14. Adrian Gała (3) 3
15. Maksym Drabik (2,0,0,0,0) 2
16. Alex Zgardziński (0,0,1,1,0) 2
17. Filip Marach (0,0,1,D,1) 2
18. Krystian Rempała – NS

Bieg po biegu:
1. H. Łęgowik, M. Nowak, O. Polis, F. Marach
2. P. Przedpełski, M. Drabik, K. Woryna, A. Zgardziński
3. D. Kaczmarek, O. Ajtner-Gollob, B. Bietracki, M. Trzensiok (D)
4. K. Pieszczek, A. Cyfer, P. Karczmarz, Ł. Kaczmarek
5. H. Łęgowik, D. Kaczmarek, P. Karczmarz, A. Zgardziński
6. K. Pieszczek, K. Woryna, M. Nowak, M. Trzensiok
7. B. Bietracki, Ł. Kaczmarek, O. Polis, M. Drabik
8. A. Cyfer, P. Przedpełski, O. Ajtner-Gollob, F. Marach
9. K. Woryna, A. Cyfer, H. Łęgowik, B. Bietracki
10. Ł. Kaczmarek, M. Nowak, A. Zgardziński, O. Ajtner-Gollob (D)
11. P. Przedpełski, K. Pieszczek, O. Polis, D. Kaczmarek
12. M. Trzensiok, P. Karczmarz, F. Marach, M. Drabik
13. K. Pieszczek, H. Łęgowik, O. Ajtner-Gollob, M. Drabik
14. P. Przedpełski, M. Nowak, P. Karczmarz, B. Bietracki
15. O. Polis, A. Cyfer, A. Zgardziński, M. Trzensiok
16. K. Woryna, Ł. Kaczmarek, D. Kaczmarek, F. Marach (D)
17. P. Przedpełski, M. Trzensiok, H. Łęgowik, Ł. Kaczmarek
18. A. Cyfer, D. Kaczmarek, M. Nowak, M. Drabik
19. A. Gała, O. Ajtner-Gollob, P. Karczmarz (W), K. Woryna (W)
20. K. Pieszczek, B. Bietracki, F. Marach, A. Zgardziński

21. Bieg dodatkowy: D. Kaczmarek, M. Nowak

Piotr Walkowiak