Dać lekcję akademikomAZS UW Darkomp Wilanów będzie kolejnym rywalem GI Malepszy Futsal Leszno. Mecz 12. kolejki Statscore Futsal Ekstraklasy zaplanowano na niedzielę, na godzinę 12:00.

Akademicy to drużyna ze środka stawki. Przyjezdni do hali Trapez przyjadą podrażnieni dwiema porażkami z rzędu, odniesionymi w konfrontacji z Red Devils Chojnice i FC Toruń. Co ciekawe barwy AZS UW reprezentuje Vitalii Lisnychenko, który jeszcze w ubiegłym sezonie grał w koszulce GI Malepszy Futsal Leszno. Jeśli chodzi o strzelców, to w ekipie niedzielnych gości brylują Maciej Pikiewicz i Michał Klaus, legitymujący się kolejno dorobkiem 12 i 10 bramek.

Leszczynianie w ostatnich sześciu spotkaniach zwyciężyli aż pięciokrotnie. Co istotne, były to zwycięstwa w świetnym stylu. Podopieczni Tomasza Trznadla mogą być również zadowoleni z remisu osiągniętego na terenie mistrzów Polski z Bielska-Białej. W tej sytuacji wydaje się, że akademicy ze stolicy to niezbyt wymagający rywal. Futsal to jednak sport bardzo przewrotny i trzy punkty do konta leszczyńskiego zespołu z pewnością nie zapiszą się same.

Początek niedzielnego meczu GI Malepszy Futsal LesznoAZS UW Darkomp Wilanów o nietypowej porze, bo w samo południe. Transmisję na żywo będzie można oglądać na kanale nSport+, natomiast wejściówki na wydarzenie w hali Trapez dostępne są na stronie internetowej klubu.