Czy nadejdzie przełamanie?

Niełatwe zadanie czeka leszczyńskich szczypiornistów. W sobotę ekipa prowadzona przez Macieja Wieruckiego podejmie w hali Trzynastka Ostrovię Ostrów Wielkopolski.

W ostatniej kolejce Ostrovia Ostrów Wielkopolski wygrała pierwsze w tym sezonie spotkanie we własnej hali. W Arenie Ostrów gospodarze pokonali nieznacznie UKS GOKiS Katy Wrocławskie 19:18. Rywale mają na swoim koncie aż pięć ligowych triumfów, co przy jednym podopiecznych Macieja Wieruckiego jest wynikiem budzącym respekt. Szczególnie dlatego, że niemal wszystkie zwycięstwa ostrowian zostały odniesione na wyjazdach.

Leszczynianie natomiast mają na swoim koncie pięć porażek z rzędu. Najbardziej w pamięci mogły utkwić ostatnie trzy, przegrane zaledwie jedną bramką. W sobotę liczymy nie tylko na odczarowanie klątwy, ale również na długo oczekiwane zwycięstwo. Początek potyczki zaplanowano na godzinę 18:00. Transmisja na żywo z hali Trzynastka dostępna będzie na reczna.eu. W imieniu organizatorów serdecznie zachęcamy do śledzenia poczynań naszych szczypiornistów.