Czas na rehabilitacjęPo porażce na inaugurację z SMS ZPRP Gdańsk, szansę na rehabilitację mają nasi szczypiorniści. W sobotę, Real Astromal zmierzy się na własnym parkiecie ze Śląskiem Wrocław.

Z wielką chęcią zdobycia dwóch punktów, przystąpią do drugiego meczu leszczynianie. Po nieudanej przeprawie na Pomorzu, podopieczni Macieja Wieruckiego i Ryszarda Kmiecika podejmą spadkowicza z Superligi, wrocławian.

Będzie to pierwsze spotkanie w tym sezonie przed własną publicznością. W 1 kolejce rywal, podobnie jak nasz zespół, nie zachwycił, wysoko przegrywając u siebie Warmią Traveland Olsztyn. Choć z problemami, klub ze stolicy Dolnego Śląska, przystąpił do ligowych zmagań. Istniało bowiem spore prawdopodobieństwo, iż wycofa się on z ligi tuż przed ich startem. Tak się jednak nie stało, a pierwszą drużynę wsparło liczne grono juniorów.

Czy Real Astromal udowodni, że porażka w Gdańsku była tylko wypadkiem przy pracy? O tym przekonamy się w nadchodzący weekend. Początek starcia w hali Trzynastka zaplanowano tradycyjnie na godzinę 18:00.

(kk)