Czas na pierwszy półfinałPrzed nami pierwszy mecz półfinałowy siatkarzy. UKS 9 Leszno zmierzy się u siebie z Amber Kalisz.

Tygrysy fazę zasadniczą zakończyły na drugim miejscu w ligowej tabeli grupy A, mając na koncie 22 punkty i siedem zwycięstw. Kaliszanie przegrali w grupie B tylko jeden mecz i uplasowali się na szczycie układanki. O Mistrzostwo Wielkopolski III ligi zagra zwycięzca dwumeczu, który rozegrają te ekipy i para Piątka Turek i Enea Energetyk Poznań.

W ostatnim spotkaniu, trener Robert Klimkowski nie mógł skorzystać z wszystkich zawodników. Teraz będzie miał do dyspozycji niemal pełny skład. Po kontuzji do gry wraca atakujący Bartosz Gadkowski, a na przyjęciu pojawi się Jędrzej Szczepankiewicz. W szeregach Dziewiątki zabraknie już do końca sezonu przyjmującego Mikołaja Piotrowskiego.

Trudno wskazać faworyta tego pojedynku. Szykuje się interesujące widowisko, na które w imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy. Jego początek w nadchodzącą sobotę o godzinie 19:00 w hali Gimnazjum nr 9. Dodajmy, iż klub przygotował dla kibiców konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.